Złomowanie aut Łobez - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Łobez i okolice – oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dokonujemy złomowania aut w cenie, która Cię zaskoczy. Nasz auto szrot to odpowiednie miejsce na wrak Twojego pojazdu. Wybierz kasację aut w naszej firmie, a nie pożałujesz. Złomowanie aut w Łobzie to korzystne rozwiązanie, przekonaj się o tym!

Auto szrot Łobez – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Gwarantujemy szybkie złomowanie pojazdu bez zbędnych formalności. Nasz auto złom działa nieprzerwanie, 24 godziny na dobę. Zapewniamy kompleksową obsługę i darmowy transport niesprawnego pojazdu! Demontaż samochodów odbywa się w odpowiednich warunkach. Kasacja pojazdów w Łobzie sprawi, że szybko pozbędziesz się auta powypadkowego. Działamy na rynku od lat, mamy więc ogromne doświadczenie. Kasacja samochodu przebiegnie sprawnie i w pełni legalnie!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Łobez Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu umówienia się na konkretną godzinę przyjazdu lub odbioru samochodu. Możesz zadzwonić pod jeden z podanych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , lub wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Po ustaleniu terminu przechodzimy do weryfikacji pojazdu. Wystarczą nam podstawowe dane o jego stanie technicznym. Oczywiście sprawdzimy wszystkie dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny, czy komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela).


Kupno samochodu

Ostatni etap to odkupienie od Ciebie pojazdu i przetransportowanie go na złom. Dokonamy wtedy również unieważnienia dowodów rejestracyjnego, a także wypiszemy stosowne zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, z którym udasz się do Wydziału Komunikacji w swoim mieście.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Łobez

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta
  • Zapewniamy brak zbędnych formalności
  • Działamy przez 24 godziny na dobę
  • Oferujemy darmowy transport pojazdu
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu
  • Działamy w pełni legalnie od wielu lat

  Przebieg złomowania pojazdów – jak to wygląda w naszej firmie?

  Dysponujemy maszynami tnąco-prasującymi, które potrafią w ciągu godziny dostarczyć nawet 10-15 ton złomu. Nie przystępujemy jednak do kasacji od razu. W naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Łobzie wiele elementów pojazdu otrzyma nowe życie. Będą to między innymi opony, które zostaną sproszkowane i użyte do mas asfaltowych, albo trafią do cementowni jako paliwo alternatywne. Płyny eksploatacyjne zostaną usunięte, a wiele elementów tapicerki trafi jako półfabrykaty do przedsiębiorstw produkujących maty przygłuszające. Dbamy bowiem przede wszystkim o środowisko! Co więcej, w Łobzie prowadzimy także skup samochodów używanych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zarobić na sprzedaży nawet starego auta.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Przyjmujemy każdy pojazd, dostawczy, osobowy, czy ciężarowy! Dla nas nie ma znaczenia, jaki stan techniczny ma Twoje auto. Co więcej, nie musisz się martwić brakiem części karoserii lub mechanicznych. Chcesz zezłomować samochód w naszym punkcie w Łobzie? W takim razie zapraszamy!

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Nieużytkowany, zniszczony pojazd przestaje wtedy generować koszty, takie jak ubezpieczenie OC. Nie zagraża także innym uczestnikom ruchu. Co więcej, to sposób na pozbycie się samochodu w sposób przyjazny środowisku.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Nasza oferta obejmuje usługi świadczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zezłomować pojazd w sposób legalny i bardzo szybki!.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.