Złomowanie aut Świdwin - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Świdwinie należy do prostych zadań. Wszyscy mieszkańcy mogą wybrać nasz auto szrot i pozbyć się pojazdu w każdej chwili. Dzięki temu miejsce na podwórku, czy w garażu się zwolni! Cena złomowania samochodu równa się zero, co więcej, to my płacimy Tobie. Zapewniamy, że kasacja aut odbywa się w odpowiednich warunkach. Jesteśmy legalnym przedsiębiorstwem, dla którego auto kasacja nie ma tajemnic. Działamy w Świdwinie i okolicach.

Auto szrot Świdwin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Mamy wieloletnie doświadczenie w złomowaniu pojazdów i oferujemy korzystny cennik za złomowanie samochodu. Oferujemy obsługę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy dojazd do klienta i darmowy transport niesprawnego pojazdu do naszej siedziby. Jeśli szukasz auto złomu, skontaktuj się z nami! Postaw na kasację pojazdów w Świdwinie z naszą pomocą!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Świdwin Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz zezłomować samochód w Świdwinie? W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami telefonicznie. Omówimy wszelkie szczegóły, takie jak termin i miejsce pierwszego spotkania. Możesz do nas przyjechać lub poczekać na nas, a to my odbierzemy zniszczony samochód za darmo! Wystarczy, że zadzwonisz pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , lub wypełnisz formularz kontaktowy na stronie.


Weryfikacja pojazdu

W trakcie rozmowy telefonicznej nasz pracownik zada Ci kilka pytań na temat samochodu. Będzie to między innymi pytanie o jego stan techniczny, czy kompletność części. To podstawowe informacje o pojeździe, które są nam potrzebne, aby dokonać wyceny.


Kupno samochodu

Ostatni etap to złomowanie pojazdu. Zanim jednak to nastąpi, konieczne jest dopełnienie formalności. Nie będzie ich wiele, nie martw się! Oczywiście po podpisaniu dokumentów i wypłacie gotówki wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu i unieważniamy dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Świdwin

  Zalety płynące z wyboru firmy Auto Kurek

  • Zawsze indywidualne podejście do klienta
  • Bezpieczna, szybka współpraca
  • W pełni legalna usługa
  • Zaświadczenie o zezłomowaniu auta dla Wydziału Komunikacji
  • Otwarte 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • Darmowy transport do naszej siedziby
  • Minimum formalności

  W Auto Kurek części otrzymują nowe życie

  Wiele części samochodów w Auto Kurek Świdwin otrzymują nowe życie. Dzieje się tak, bo zanim przejdziemy do kasacji, każdy pojazd rozkładamy na czynniki pierwsze. Opony trafiają do cementowni, tkaniny i tapicerki do producenta mat przygłuszających, a płyny eksploatacyjne do rafinerii. Wyciągamy także wszystkie sprawne części i wysyłamy je do regeneracji, aby mogły trafić do ponownego użytku. Kiedy zostaje czysty, metalowy szkielet, trafia do maszyny tnąco-prasującej, która jest w stanie zezłomować od 10 do 15 ton metalu w ciągu jednej godziny! Gotowe, sprasowane paczki transportujemy do hut, gdzie zostaną przerobione. Każdy element posłuży od nowa! Czy wiesz, że w Świdwinie oferujemy także skup samochodów? Sprawdź!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złomie w Świdwinie przyjmujemy każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia marka, model, czy rok produkcji. Nie ma różnicy także typ pojazdu, bo możemy zezłomować osobówkę, ale również ciężarówkę. Stan techniczny także jest bez znaczenia.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Brak konkretnych części nam nie przeszkadza! Taki samochód również może zostać zezłomowany. Weź jednak pod uwagę, że jeśli jego waga będzie mniejsza niż 90% wartości podanej w dowodzie rejestracyjnym, cena za każdy kilogram złomu zostanie pomniejszona o niewielką opłatę.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako legalnie działające przedsiębiorstwo zawsze zapewniamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Będzie to dokument niezbędny podczas wyrejestrowywania samochodu w Wydziale Komunikacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.