Złomowanie aut Gryfino - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot przyjmuje pojazdy każdego typu. Sprawdź naszą ofertę złomowania aut w Gryfinie. Zapewniamy kompleksową usługę bez względu na to, jakie auto chcesz nam oddać. Cena złomowania samochodu będzie zależeć od wagi wraku, gwarantujemy, że będziesz zadowolony! Auto kasacja Gryfino i okolice to najlepsza możliwość dla Ciebie. Pozbądź się pojazdu, zdecyduj się na kasację auta, a my zajmiemy się resztą!

Auto szrot Gryfino – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Sposób na szybkie złomowanie pojazdów? Auto złom w Gryfinie! Lata doświadczenia, spora wiedza i umiejętności, a przy tym indywidualne podejście do każdego klienta. Kasacją samochodów zajmujemy się 24 godziny na dobę, możesz więc skontaktować się z nami o dowolnej porze! Ponadto, zapewniamy transport niesprawnego auta do naszej siedziby, oferujemy szybki demontaż samochodu i odpowiednią zapłatę dla Ciebie. Co więcej, możesz liczyć na minimum formalności.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Gryfino Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności musisz się z nami skontaktować. W tym celu zadzwoń pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnij krótki formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Omówimy wszelkie szczegóły, takie jak miejsce spotkania i wyceny.


Weryfikacja pojazdu

Drugi etap to oczywiście wycena pojazdu. Wystarczą nam do tego podstawowe informacje, takie jak jego stan, czy kompletność części. Możesz liczyć na rzetelną i uczciwą cenę za samochód.


Kupno samochodu

W ostatnim etapie przejdziemy do formalności. Najpierw wystawimy Ci stosowne zaświadczenie do Wydziału Komunikacji, a następnie unieważnimy dowód rejestracyjny. Później przejdziemy do finalizacji transakcji, zapłacimy gotówką lub kartą, tak jak wolisz.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Gryfino

  Dlaczego warto zezłomować pojazd w naszej firmie?

  • Możesz liczyć na indywidualne podejście
  • Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę
  • Zapewniamy szybką wypłatę gotówki lub przelew
  • Wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu
  • Działamy w pełni legalnie
  • Oferujemy transport niesprawnego samochodu za darmo

  Jak złomujemy samochody w Auto Kurek?

  Z pomocą przychodzą nam maszyny tnąco-prasujące, które gwarantują dostarczenie od 10 do 15 ton złomu w ciągu godziny. Wcześniej jednak konieczne jest pozbycie się części nienadających się na złom. To między innymi wszelkie tkaniny i tapicerki, które oddajemy w ręce producentów mat przygłuszających. Po zdemontowaniu niektórych części metalowych oddajemy je do hut. Opony z kolei otrzymują drugie życie jako masa asfaltowa lub paliwo alternatywne w cementowniach. Robimy to dlatego, ponieważ zależy nam na środowisku. Co ważne, w Gryfinie prowadzimy także skup aut. Zapraszamy!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Gryfinie oddasz każdy pojazd. Dla nas nie ma znaczenia jego rok produkcji, marka, czy sprawność. Co więcej, przyjmujemy auta powypadkowe, a nawet te doszczętnie zniszczone. Jeśli chcesz się pozbyć wraku, który jedynie zalega na podjeździe, zapraszamy do nas!

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Jest taka możliwość. Przyjmiemy od Ciebie auto bez podzespołów, czy elementów karoserii. Musisz jednak pamiętać, że jeśli masa samochodu wyniesie mniej niż 90% wartości wpisanej w dowód rejestracyjny, od każdego kilograma będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po wypełnieniu wszelkich formalności otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu. Udaj się z nim do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji, aby złożyć „Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu”. Pamiętaj, aby zabrać także unieważniony przez nas dowód rejestracyjny i tablice.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.