Złomowanie aut Koszalin - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot już od wielu lat realizuje usługi złomowania aut w Koszalinie oraz innych polskich miastach i kierujemy je do najbardziej wymagających zmotoryzowanych. Możesz u nas złomować auta powypadkowe i wyeksploatowane, jak i pojazdy, które są zadbane technicznie oraz wizualnie. Koniecznie skontaktuj się z nami już dziś w celu uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Auto szrot Koszalin – kasacja pojazdów

Ze złomowania samochodów w Koszalinie słyniemy już od wielu lat, głównie ze względu na nasze przyjazne podejście oraz doskonałą wiedzę na temat motoryzacji. Warto wśród zalet naszej kasacji aut wymienić możliwość dojazdu naszym własnym transportem w praktycznie każde miejsce odbioru, jak i pewność bezpiecznej i zarazem błyskawicznej transakcji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Koszalin Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja złomowania aut z Koszalina i okolic?


Kontakt telefoniczny

Podczas rozmowy telefonicznej warto przekazać naszej firmie zajmującej się złomowaniem pojazdów informację na temat dogodnego miejsca odbioru auta lub poinformować nas o dokładnym terminie wizyty w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Wówczas nasz pracownik będzie mógł zarezerwować optymalny termin i miejsce.


Weryfikacja pojazdu

Podczas osobistych oględzin auta w naszej auto kasacji w Koszalinie i okolicach pracownik oceni między innymi kompletność wszystkich dokumentów dotyczących danego auta, jak i dokona jego ważenia oraz porówna ją z wagą znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym. To główny czynnik wpływający na wysokość wynagrodzenia.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest zakup samochodu przez nasz auto szrot w Koszalinie. Sporządzimy prostą, przejrzystą i bezpieczną umowę przenoszącą własność auta na naszą firmę, po czym wypłacimy należność w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto bankowe na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Płock

  Auto kasacja Koszalin – Auto Kurek – Zalety współpracy z naszą firmą

  Wśród zalet naszego auto złomu w Koszalinie warto wymienić między innymi fakt, iż jako jedno z niewielu złomowisk w Polsce uzyskaliśmy zaświadczenie C-65, które uprawnia nas do prowadzenia kasacji aut. Jesteśmy także terminowi i zlecone nam usługi zawsze realizujemy na czas i w najkrótszym możliwym terminie.

  Kiedy warto oddać samochód na złom w Koszalinie?

  Oddanie pojazdu na auto złom to dość stresujący, lecz czasami także niezbędny proces. Warto skorzystać z tej usługi w kilku podstawowych sytuacjach. Kasacja auta jest korzystna w sytuacji, gdy jego naprawa jest niemożliwa, nieopłacalna lub gdy wymiana uszkodzonych części wiąże się z pogorszeniem prowadzenia czy bezpieczeństwem jazdy. Właśnie z tego powodu do kasacji aut oddaje się większość aut powypadkowych. Co więcej, auto uszkodzone i tak generuje koszty związane np. z opłacaniem obowiązkowej polisy OC. Należy jednak pamiętać, że złomowanie auta to proces nieodwracalny, dlatego warto go dokładnie przemyśleć. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań służymy pomocą telefonicznie oraz mailowo.

  złomowanie aut Koszalin

  Złomowanie aut z Koszalin – U nas możesz liczyć na pomoc!

  Dla naszego auto szrotu od zawsze liczy się wyłącznie dobro klienta, dlatego dopracowaliśmy nasze usługi dosłownie do perfekcji. Gwarantujemy pomoc na każdym etapie złomowania auta w Koszalinie, a także z chęcią udzielimy wyczerpujących informacji na temat wszystkich realizowanych przez nas usług. Ponadto nasi pracownicy, dzięki zawsze świeżej wiedzy, z pewnością rozwieją wątpliwości dotyczące aspektów prawnych i technicznych. Nie bez powodu nasz auto szrot jest najbardziej znany w całym regionie, gdyż od początku naszego istnienia gwarantujemy pełne bezpieczeństwo każdej transakcji, niezależnie od jej rodzaju czy wartości.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszej auto kasacji w Koszalinie i okolicach możesz zezłomować praktycznie każdy samochód. Przyjmujemy auta osobowe oraz specjalistyczne, np. terenówki lub auta sportowe, w każdym stanie technicznym i wizualnym oraz z każdego rocznika.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Prosty wniosek o wyrejestrowanie pojazdu należy przekazać w przeciągu 30 dni od daty kasacji auta do odpowiedniego Wydziału Komunikacji. Należy do dokumentacji dołączyć wydane przez naszą firmę zaświadczenie o dokonaniu złomowania oraz dowód rejestracyjny po unieważnieniu. Niezbędna okaże się także karta pojazdu, jeśli ta została wydana.

  Czy otrzymam zaświadczenie o złomowaniu auta?

  Nasz auto złom zawsze wydaje odpowiednie i wiążące prawnie dokumenty, wśród których warto wymienić także zaświadczenie o złomowaniu auta. Dokument ten jest niezbędny w dalszych krokach do wyrejestrowania pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.