Złomowanie aut Drawsko Pomorskie - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Drawsko Pomorskie i okolice to oferta dla wszystkich chcących skorzystać z usług auto szrotu. Zapewniamy możliwość kasacji auta i oferujemy za to odpowiednie wynagrodzenie. Złomowanie aut w Drawsku Pomorskim to najlepszy możliwy sposób na pozbycie się pojazdu z garażu, parkingu, czy podjazdu. Cena złomowania samochodu zależy od jego wagi, możesz jednak liczyć na uczciwą kwotę po odpowiedniej wycenie.

Auto szrot Drawsko Pomorskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie pojazdów to nie takie proste zadanie. Konieczna jest odpowiednia wiedza, dlatego zleć to nam! Działamy na rynku od lat, możesz mieć więc pewność, że demontaż samochodu u nas przebiegnie szybko i skutecznie! Na auto złom nie musisz nawet przyjeżdżać, to my podjedziemy do Ciebie, wycenimy samochód i sami go odbierzemy odpowiednim pojazdem. Auto szrot otwarty jest całą dobę, służymy pomocą przez cały czas!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Drawsko Pomorskie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Szukasz sposobu na kontakt z nami? Oto dwa numeru, pod które powinieneś dzwonić: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Zapraszamy także do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy wypełnić krótki formularz i gotowe, na pewno się odezwiemy!


Weryfikacja pojazdu

Po pierwszym kontakcie będziemy chcieli zobaczyć samochód. Zapewniamy, że stan nie ma dla nas znaczenia. Potrzebne są jednak oględziny eksperta, aby zaoferować Ci odpowiednią cenę. Przedstaw mu konkretne informacje na temat stanu, czy brakujących części.


Kupno samochodu

Ostatni etap to formalności. Przekażemy Ci unieważniony dowód rejestracyjny, sporządzimy odpowiednią umowę i wypiszemy zaświadczenie do Wydziału Komunikacji. Oczywiście na tym etapie czeka Cię także odbiór pieniędzy. Może to być gotówka lub przelew.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Drawsko Pomorskie

  Zalety wyboru naszej firmy

  • Szybka wycena
  • Konkretna kwota za wrak
  • Działamy 24 godziny na dobę
  • Gwarantujemy profesjonalne, legalne usługi
  • Samochody odbieramy własnym transportem
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta

  Jak przebiega demontaż i kasacja samochodu w Auto Kurek?

  Jeszcze przed kasacją pojazdu pozbywamy się z niego wszystkich potencjalnie niebezpiecznych części lub tych nadających się do recyklingu. Między innymi elementy metalowe trafiają do hut, opony otrzymują nowe życie, jako masy asfaltowe, a tkaniny, czy tapicerka służą do produkcji mat wygłuszających. Nie zapominamy o pozbyciu się z auta wszystkich płynów eksploatacyjnych – potencjalnie niebezpiecznych dla środowiska. Dbamy bowiem o ekologię! Na złomie w Drawsku Pomorskim mamy maszyny, które są w stanie w godzinę wyprodukować od 10 do 15 ton złomu. Profesjonalne urządzenia tnąco-prasujące często działają przez wiele godzin dziennie! Prowadzimy także skup samochodów w Drawsku Pomorskim – zapraszamy, jeśli auto wolisz sprzedać, niż zezłomować.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Decydując się oddać auto na złom w Drawsku Pomorskim, nie musisz martwić się tym, jaki to pojazd. Przyjmujemy każdy, nawet powypadkowy, czy doszczętnie zniszczony. Nie ma to dla nas żadnego znaczenia.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Oczywiście, że tak! Należy jednak przy tym pamiętać, że jeśli jego masa wynosi mniej, niż 90% wartości wpisanej w dowód rejestracyjny, będziemy musieli pobrać niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Każdy, kto chce legalnie zezłomować samochód, może skorzystać z naszych usług. Zapewniamy bardzo szybki przebieg współpracy i rzetelną zapłatę za wrak.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.