Złomowanie aut Chojna - demontaż i kasacja samochodów

Wybierz złomowanie aut w Chojnej z pomocą Auto Kurek! Kasacja aut z nami to czysta przyjemność. Możesz nam oddać każdy pojazd. Dokonujemy auto kasacji w Chojnej i okolicach na prostych i przejrzystych zasadach. Cena złomowania samochodu nie gra roli, bo to Ty otrzymasz dodatkową gotówkę! Pracownicy naszego auto szrotu czekają!

Auto szrot Chojna – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja samochodów to nasza pasja. Zajmujemy się tym od lat! Złomowania pojazdów dokonujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz auto złom jest ciągle dla Ciebie otwarty. Zapewniamy dojazd do klienta i darmowy transport uszkodzonego pojazdu. Cennik złomowania samochodu znajdziesz na naszej stronie. Postaw na kasację pojazdów w Chojnej!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Chojna Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz zezłomować samochód w naszym punkcie, najpierw skontaktuj się z nami telefonicznie. Wszystko po to, aby omówić szczegóły dotyczące naszej przyszłej współpracy. Zadzwoń pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 , aby dowiedzieć się więcej. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Jeszcze w czasie rozmowy nasz pracownik poprosi Cię o podanie kilku informacji dotyczących Twojego pojazdu. Będą to, takie dane jak stan techniczny, rok produkcji, marka, model, czy komplet dokumentów. Wszystko w celu weryfikacji pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatni etap to przede wszystkim formalności, ale nie będzie ich wiele. Możesz liczyć na szybki przebieg transakcji! Na tym etapie otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta, unieważnimy także dowód rejestracyjny samochodu. Następnie przejdziemy do demontażu i kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Chojna

  Zalety wyboru firmy Auto Kurek

  • Szybkie pozbycie się samochodu
  • Wieloletnia, legalna działalność
  • Darmowy transport pojazdu na życzenie klienta
  • Współpraca na prostych warunkach
  • Punkt otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • Zaświadczenie o zezłomowaniu dla każdego pojazdu

  Dajemy pojazdom drugie życie

  Na naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Chojnej decydujemy się rozebrać samochód na czynniki pierwsze. Usuwamy z niego potencjalnie niebezpieczne dla środowiska płyny eksploatacyjne i wysyłamy je do rafinerii. Opony oddajemy cementowni, gdzie staną się paliwem alternatywnym. Często ogumienie używane jest jako składnik mas asfaltowych! Tkaniny i tapicerka to z kolei idealny półfabrykat do produkcji mat przygłuszających. Każda część mechaniczna zostanie sprawdzona i poddana regeneracji, aby znów trafić do użytku. Wszystko więc zyskuje szansę na nowe życie w wielu różnych branżach. W Chojnej oprócz auto złomu prowadzimy także skup samochodów używanych. Zapraszamy wszystkich chętnych!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  do naszego auto złomu w Chojnej klienci oddają pojazdy różnych marek. Są to samochody większe i mniejsze, osobowe, ale również dostawcze i ciężarowe. Nie ma dla nas znaczenia stan techniczny auta. Przyjmiemy pojazd uszkodzony, powypadkowy, a nawet wybrakowany.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Naszym klientom zawsze gwarantujemy szereg niezbędnych dokumentów potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Jednym z nich jest właśnie zaświadczenie o złomowaniu pojazdu.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Zalegający wrak przy drodze może zwiększać niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu. Co więcej, po prostu zajmuje miejsce. To nie wszystko, bo złomowanie pojazdów to lepszy dla środowiska. Wiele części otrzyma bowiem nowe życie!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.