Złomowanie aut Gryfice - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja w Gryficach i okolicach to najlepsza możliwość na pozbycie się niesprawnego auta w tym regionie. Zapewniamy złomowanie aut w Gryficach na najwyższym poziomie. W naszym auto szrocie kasacji aut dokonujemy szybko i sprawnie. Gwarantujemy także, że cena złomowania samochodu będzie dla Ciebie atrakcyjna. Sprawdź poniżej, jak przebiega kasacja aut z naszą firmą.

Auto szrot Gryfice – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Jaka jest największa zaleta złomowania samochodów w Gryficach z naszą pomocą? Bez dwóch zdań minimum formalności. Ponadto, jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę. Oferujemy demontaż samochodów w korzystnych cenach, a decydując się na kasację samochodów w naszym punkcie, możesz liczyć na darmowy transport niesprawnego auta na szrot. Działamy na rynku od lat, możesz nam w pełni zaufać!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Gryfice Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Szukasz sposobu na skuteczny kontakt z nami? Wybierz formularz kontaktowy na naszej witrynie internetowej. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 . Czekamy na odzew, aby przejść do następnych etapów współpracy!


Weryfikacja pojazdu

Drugi etap to weryfikacja samochodu. Potrzebujemy kilku danych, takich jak ogólny stan, czy brakujące części. Odbierzemy każdy pojazd, może to być nawet samochód doszczętnie zniszczony. Informacje o pojeździe są nam potrzebne, aby móc wycenić auto.


Kupno samochodu

W ostatnim etapie przechodzimy już do formalności, a więc wypisania stosownego zaświadczenia, unieważnienia dowodu rejestracyjnego i oczywiście kasacji. Na tym etapie czeka na Ciebie także zapłata. Wypłacimy ustaloną kwotę w gotówce lub przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Gryfice

  Zalety wyboru naszej firmy

  • Szybkość zamykania transakcji
  • Minimum formalności
  • Otwarte 24 godziny na dobę
  • Darmowy transport samochodu do auto-szrotu
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Uczciwa wycena pojazdu

  Złomowanie samochodów w Auto Kurek – jak wygląda?

  Wiele części w naszej Stacji Demontażu Pojazdów zyskuje drugie życie. Jak do tego dochodzi? Zanim przejdziemy do kasacji, demontujemy wiele elementów. Między innymi usuwamy płyny eksploatacyjne, potencjalnie niebezpieczne dla środowiska. Na złomie w Gryficach usuwamy tkaniny i tapicerki, które trafiają do producentów mat przygłuszających. Metalowe elementy transportujemy do hut, a opony oferujemy cementowniom jako paliwo alternatywne. Wszystko to ma na celu pozbycie się części samochodu, które nie nadają się na złom. Dopiero wtedy przechodzimy do kasacji. W Gryficach prowadzimy także skup samochodów, jeśli więc chcesz zarobić, zapraszamy do kontaktu!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Oddając nam samochód na auto złom w Gryficach, nie musisz przejmować się jego stanem. Przyjmujemy każdy model, markę, czy typ pojazdu. Nie ma znaczenia, czy jest to auto sprawne, czy doszczętnie zniszczone przez pożar, czy powódź.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Z naszej oferty korzystają przede wszystkim klienci indywidualni, ta jest jednak skierowana również do klientów biznesowych. Zapraszamy więc wszystkie przedsiębiorstwa do złomowania pojazdów w sposób szybki i przede wszystkim legalny w naszym auto szrocie!

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Jako legalny Auto Złom zapewniamy możliwość złomowania samochodów również bez tablic rejestracyjnych. Te nie są potrzebne, jeśli pojazd ma numer nadwozia, czyli VIN, a także kilka innych podstawowych parametrów, które będą niezbędne do wypełnienia wszelkich formalności.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.