Złomowanie aut Pyrzyce - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot to najlepsze miejsce do zezłomowania samochodu. Cena jest bardzo atrakcyjna! Gwarantujemy możliwość pozbycia się każdego typu pojazdu, bez względu na jego stan techniczny, czy poziom zniszczeń. Oferujemy złomowanie aut w Pyrzycach! Nasze usługi pozwolą w sposób zgodny z prawem i przyjazny dla środowiska dokonać kasacji auta. Co ważne, auto kasacja Pyrzyce i okolice jest całkowicie darmowa!

Auto szrot Pyrzyce – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Postaw na auto złom i legalnie pozbądź się samochodu. Gwarantujemy złomowanie samochodów w Pyrzycach na dogodnych dla Ciebie warunkach. Demontaż samochodów odbywa się w odpowiednich warunkach. Z naszych usług możesz skorzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Złomowanie pojazdów to nasza specjalność, zadzwoń i przekonaj się sam!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Pyrzyce Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Naszą współpracę rozpoczniemy od rozmowy telefonicznej. Wybierz jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie. Umówimy dogodny termin i miejsce spotkania.


Weryfikacja pojazdu

Potrzebujemy kilku podstawowych informacji na temat pojazdu, którego chcesz nam oddać. Będzie to między innymi jego stan techniczny. Chcemy także mieć wgląd w dowód rejestracyjny, czy komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela).


Kupno samochodu

Ostatni etap to już złomowanie samochodu. Czeka na Ciebie zapłata za każdy kilogram wraku. Możesz liczyć na minimum formalności. Zapewniamy wydanie zaświadczenia o zezłomowaniu, a także unieważniamy dowód rejestracyjny samochodu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Pyrzyce

  Postaw na usługi firmy Auto Kurek – dlaczego warto?

  • Zapewniamy indywidualne podejście do klienta
  • Działamy 24 godziny na dobę
  • Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem
  • Oferujemy natychmiastową wycenę i zapłatę
  • Dojeżdżamy do klienta
  • Odbieramy auto do kasacji własnym transportem

  Złomowanie i demontaż samochodu – jak przebiega?

  W firmie Auto Kurek na Stacji Demontażu Pojazdów w Pyrzycach żadna część nie zostaje zapomniana, wiele z tych, które nadają się do regeneracji, zostanie jej poddana. W ten sposób znów trafią do użytku. Zanim przystąpimy do cięcia i zgniatania metalowego szkieletu, dokonujemy jeszcze innych prac. To między innymi demontaż opon, tapicerki, tkanin, czy usunięcie płynów eksploatacyjnych. Wszystko potencjalnie niebezpieczne dla środowiska podczas rozkładu otrzyma drugie życie w matach przygłuszających, masach asfaltowych, czy jako paliwo alternatywne. W Pyrzycach prowadzimy także skup samochodów, jeśli więc nie chcesz oddać auta na złom, możesz nam go sprzedać. Nawet jeśli jego stan pozostawia wiele do życzenia.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Firma Auto Kurek w Pyrzycach przyjmie każdy rodzaj pojazdu do złomowania. Może to być samochód osobowy, dostawczy, terenowy, ale również ciężarówka. Co więcej, nie ma dla nas znaczenia stan techniczny danego auta.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie auta w naszym punkcie jest zawsze darmowe. Jako firma z tradycjami zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy również darmowy transport pojazdu do kasacji.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Zapłacimy Ci za każdy kilogram wraku. Jest jednak pewna zasada, jeśli waga samochodu jest niższa niż 90% wartości przedstawionej w dowodzie rejestracyjnym, musisz uiścić małą opłatę za każdy kilogram. Wypłata będzie więc wtedy nieco mniejsza.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.