Skup samochodów za gotówkę Namysłów

Jeśli zamierzasz sprzedać swój używany samochód i szukasz najlepszego sposobu to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy Auto Kurek. Skup aut w Namysłowie, którym się specjalizujemy od lat jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości obsługi i bezpiecznego rozwiązania pozwalającego na sprzedaż pojazdu, niezależnie od jego stanu technicznego i wizualnego. Zajmujemy się zarówno skupem aut używanych, jak i ich kasacją czy też złomowaniem. Bez problemu nabywamy pojazdy popularnych i egzotycznych marek, a także ze względu na staranną inspekcję przedzakupową jesteśmy w stanie zaoferować bardzo wysoką cenę, która z pewnością będzie satysfakcjonująca. Ponadto posiadamy wszelkie prawa do legalnej kasacji samochodów, a cena skupu auta jest ustalana indywidualnie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę należy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 bądź internetowo za pośrednictwem
formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Ponadto wszelkie informacje i zapytania można również przesłać drogą e-mailową.


Oględziny auta

Wspólnie z klientem ustalamy dogodny termin oględzin samochodu, podczas których wnikliwie analizujemy jego stan, a także wyceniamy jego wartość. Oczywiście usługa ta jest w pełni darmowa, a ostateczna cena zależy od marki, rocznika, stanu technicznego oraz pobocznych kwestii, które często mogą ją znacznie podwyższyć.


Kupno samochodu

Finalnie cała transakcja kończy się podpisaniem stosownych dokumentów i zbyciem pojazdu, jednak warto wiedzieć, że gwarantujemy minimum formalności, a po zaakceptowaniu wszystkich warunków wypłacamy gotówkę od ręki lub wykonujemy przelew bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze mocne strony:

  • gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta,
  • oferujemy szybką wypłatę gotówki,
  • minimalna ilość formalności,
  • szanujemy czas klienta i dbamy o sprawność transakcji,
  • zapewniamy kompleksową usługę związaną ze skupem samochodów,
  • skupujemy praktycznie wszystkie samochody, bez względu na ich stan.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup aut Namysłów – możliwość otrzymania gotówki lub przelewu

  Odkupując samochód zawsze wypłacamy gotówkę od ręki lub przelewamy pieniądze na wskazane konto bankowe – dogodną formę rozliczenia dla siebie wybiera klient. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tracisz czasu i znacznie szybciej możesz nabyć nowy samochód. Ponadto nasz skup aut używanych dotyczy praktycznie wszystkich pojazdów wyprodukowanych w latach 1960 – 2014 oferując cenę od 300 zł do 200 000 zł w zależności od stanu. Skupujemy zarówno samochody w idealnej kondycji, jak i również uszkodzone i całkowicie wyeksploatowane. W przypadku aut nie nadających się do dalszego użytkowania tworzymy zaświadczenie o demontażu i zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi ze złomowaniem. Dlatego warto już dziś wybrać skup aut w Namysłowie oferowany przez naszą firmę Auto Kurek, by sprzedaż samochodu była sprawna, bezpieczna i zadowalająca. Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub do wizyty w naszej firmie.

  Skup aut Namysłów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (opolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627