Skup Aut Brzeg

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie skupu samochodów osobowych w Brzegu, jak również ich złomowaniu, kasacji pojazdu, czy sprzedaży części samochodowych. Dysponujemy wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Podejmujemy współpracę z właścicielami samochodów różnych marek, o różnym stanie technicznym. W pełni profesjonalny zespół i odpowiednio przygotowany park maszynowy umożliwia nam działanie sprawnie i szybko, a tym samym z korzyścią dla naszych klientów. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz najwyższe standardy obsługi, co ma bezpośredni wpływ na jakość obsługi i pozytywne opinie o naszej działalności wśród klientów z całego kraju.

Skup Aut Brzeg

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszej firmy, możecie Państwo być pewni łatwej i natychmiastowej procedury skupu samochodu. Nasza współpraca zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy odpowiedni termin, w którym jeden z naszych rzeczoznawców przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny samochodu i ocenić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Cena zależy od takich czynników, jak markę, rocznika oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.

  Auto w czarnym kolorze

  Gdzie oddać auto na skup w Brzeg za gotówkę?

  Auto skup w Brzegu funkcjonuje się z dbałością o szczegóły. To oferta skierowana dla kierowców, którzy chcą się pozbyć swojego pojazdu z jak najniższymi stratami. Firma Auto Kurek oferuje usługę w znacznie wyższych cenach w porównaniu do konkurencji, ponieważ zajmujemy się wyceną adekwatną do masy pojazdu i jego stanu technicznego. Dzięki elastycznej ofercie każdy klient otrzymuje rzetelną wycenę, której finalna wartość waha się w przedziale od 200 złotych do 200 000 złotych. To z pewnością satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdego kto szybko chce się pozbyć swojego samochodu bez strat.

  Wielu przedsiębiorców mimo doświadczenia i przygotowania technicznego nie gwarantuje satysfakcjonujących usług z uwagi na sposób wypłaty pieniędzy. Klienci, którzy chcą szybko i efektywnie pozbyć się swojego auta, cenią możliwość wypłaty gotówki od ręki nawet przy kwocie 200 000 złotych. W Auto Kurek wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną dla najbardziej wymagających i ceniących bezpieczeństwo. To nasi klienci decydują, czy chcą otrzymać pieniądze od razu czy preferują natychmiast wykonany przelew na wskazany rachunek bankowy. Jeśli poszukujesz skupu aut za gotówkę wybierz Auto Kurek.Zaletą punktu skupu za gotówkę jest bezpieczeństwo i pewność właściwie sfinalizowanej transakcji. Nasza branża jest wymagająca i bardzo często można spotkać się z nieuczciwymi praktykami, które prowadzą do poważnych uchybień prawnych. W Auto Kurek wszystkie działania są wykonywane w sposób bezpieczny i dopasowany do indywidualnych preferencji naszych klientów. Satysfakcja i profesjonalizm pozostają dla nas nadrzędnym priorytetem.

  Skup aut Brzeg i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (opolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627