Skup samochodów za gotówkę Kluczbork

Nasza firma Auto Kurek od lat zajmuje się skupem auto w Kluczborku. Transakcje przeprowadzane za naszym pośrednictwem są szybkie i bezpieczne, a także zadowalające dla obu stron. Skupujemy różnego rodzaju samochody, w tym osobowe, ciężarowe i specjalistyczne, których rok produkcji mieści się w latach od 1960 roku do 2014 roku. W zależności od ich stanu oferujemy cenę w zakresie 300 zł – 200 000 zł, która jest zawsze uczciwa i bardzo rozsądna. Wybierając naszą ofertę szybko przekonasz się, że skupowanie samochodów używanych Kluczbork przez Auto Kurek odbywa się bez zbędnych formalności, a gotówkę wypłacamy tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Proces skupu auta w Kluczborku przez firmę Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Przeprowadzanie transakcji z naszą firmą Auto Kurek to czysta przyjemność. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez infolinię dostępną całą dobę przez siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 lub pisząc do nas e-mail bądź wiadomość za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na firmowej stronie internetowej.


Oględziny auta

Następnie przychodzi czas na inspekcję samochodu. Nasz pracownik w umówionym terminie zjawia się na miejscu i dokładnie ogląda pojazd. Interesuje nas stan lakieru, przebieg, wyposażenie, popularność modelu, a także wiele innych kwestii, dzięki którym możemy zaoferować bardzo atrakcyjną cenę. Dojazd i obsługa związana ze skupem aut używanych w Kluczborku jest pozbawiona dodatkowych opłat.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest podpisanie umowy oraz przekazanie dokumentów dotyczących pojazdu. Rozliczamy się gotówkowo lub bezgotówkowo za pośrednictwem przelewu bankowego – wybór należy do klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze mocne strony:

  • uczciwa wycena,
  • szybka obsługa,
  • przyjazna i miła atmosfera,
  • bezpieczna transakcja,
  • minimalna ilość formalności
  • pomoc na każdym etapie,
  • darmowa kompleksowa obsługa.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Poznaj szczegółową ofertę skupu aut w Kluczborku!

  Prowadzimy skup aut w Kluczborku i okolicach, dlatego wszystkich mieszkańców tego miasta serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy najwyższej jakości usługi związane ze skupem zarówno popularnych modeli samochodów, jak i egzotycznych, które są znacznie trudniejsze w sprzedaży. Po zawarciu transakcji wypłacamy gotówkę od ręki oraz gwarantujemy pełną obsługę. Dbamy o każdy szczegół, traktując indywidualnie każdego klienta. Ponadto bardzo chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i służymy pomocą 24/7.

  Dlaczego warto korzystać ze skupu samochodów osobowych Kluczbork w Auto Kurek?

  Nasze usługi polecamy przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkiej, ale jednocześnie bezpiecznej odsprzedaży swojego samochodu. Od lat specjalizujemy się w skupie aut 24h i załatwiamy wszystko bez zbędnych formalności. Dzięki kompleksowej obsłudze klient nie musi się niczym martwić i tolerować niezdecydowanie potencjalnych nabywców, którzy zgłaszają się do obejrzenia samochodu i na tym kończą się ich działania. Dla sprzedawców zwykle jest to tylko strata cennego czasu, dlatego już dziś powierz nam skup aut osobowych i poznaj uczciwą wycenę swojego modelu samochodu.

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Kluczbork i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (opolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627