Skup samochodów Opolskie

Skup aut – województwo opolskie

Opolszczyzna jest jednym z tych regionów Polski, w którym wyjątkowo często dochodzi do wypadków drogowych. Wiele z nich kończy się na szczęście pomyślnie dla kierowców, lecz z uszczerbkiem dla prowadzonych przez nich aut. Ulegają one poważnym uszkodzeniom, przez co najczęściej nie nadają się do dalszego użytkowania.

Wiadomo zatem doskonale, że ich sprzedaż staje się poważnym problemem. Jednym rozwiązaniem wówczas może być skorzystanie z usług firmy Auto Kurek. Nasz skup aut w województwie opolskim codziennie, 24h na dobę pomaga tym, którzy pragną pozbyć się swoich używanych pojazdów jak najszybciej i za gotówkę.

Skup aut opolskie

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szybką i bezpieczną procedurę skupu auta. Współpraca z naszą firmą zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy dogodny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i ocenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Bezpośrednio po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
  Dźwig ze zniszczonym autem

  Jedyny w swoim rodzaju skup samochodów Auto Kurek

  Klienci korzystający z naszych usług doceniają przede wszystkim fakt, iż interesuje nas wiele modeli samochodów, dzięki czemu mogą oni bez problemu uzyskać stosowną ofertę. Chętnie skupujemy maszyny powypadkowe, ale z jeszcze większym zainteresowaniem przyglądamy się tym, które nadal mogą śmiało podróżować po całym kraju i nie tylko. Wysokość oferowanych przez nas pieniędzy zależy przede wszystkim od wagi danego czterokołowca. Łatwo można się zatem domyślić, że im więcej kilogramów wykaże licznik wykorzystywany przez firmę Auto Kurek, tym lepiej dla sprzedającego.

  W odróżnieniu od wielu innych punktów zajmujących się pozyskiwaniem samochodów, my nie zaniżamy celowo wartości poszczególnych pojazdów, lecz dokonujemy ich wyceny uczciwie i rzetelnie. Skup aut w opolskim wciąż zyskuje na popularności i od poniedziałku do niedzieli odwiedzają go kolejni posiadacze dwuśladowców, które z różnych przyczyn straciły atrakcyjność w oczach swych właścicieli.

  Jeżeli więc jesteś jednym z nich i zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zapraszamy do kontaktu. Możemy zagwarantować, że na pewno nie zawiedziemy Twojego zaufania, a dodatkowo pomożemy w przetransportowaniu samochodu w odpowiednie miejsce, byś był w stanie zaoszczędzić na czasie. Pieniądze natomiast otrzymasz jeszcze tego samego dnia, w którym zostaną podpisane stosowne dokumenty, co może odbyć się nawet w Twoich czterech ścianach.