Skup samochodów marki Suzuki

Chcesz sprzedać samochód, ale nie wiesz jak to zrobić? Zgłoś się do nas! Auto-Kurek jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i słynie z serwisu na najwyższym poziomie. Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, zarówno te całe, jak i egzemplarze wymagające pomocy fachowca. Kwoty jakie możemy zaoferować za twoje auto wahają się od 300 do nawet 200 tysięcy złotych!

Skup aut Suzuki za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wybierz skup aut marki Suzuki w Auto-Kurek i przekonaj się, że jesteśmy firmą dbającą o swoich klientów. Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki, a zapłatę za pojazd otrzymujesz od nas od razu – w formie gotówki lub przelewu natychmiastowego. W Auto-Kurek oferujemy skup samochodów Suzuki oraz innych marek. Nasza szeroka oferta daje Ci wiele możliwości, dlatego przyjedź do nas i przekonaj się sam.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Gwarantujemy Ci wysoką jakość usług oraz atrakcyjne warunki umowy. Zadzwoń do nas pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 i poznaj szczegóły, a my odpowiemy na twoje pytania. Możesz skorzystać także z formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Dojeżdżamy do naszych klientów na własny koszt, a co więcej – wycenę również przygotowujemy dla Ciebie za darmo. Pamiętaj, aby przygotować dokumenty swojego pojazdu.


Kupno samochodu

Po ustaleniu warunków akceptowanych przez obie strony, następuje podpisanie umowy. Kwestii finansowych dopilnujemy w równie szybkim tempie. Zapłatę za pojazd otrzymasz w formie gotówki lub przelewu natychmiastowego.

Co zyskujesz, decydując się na usługi Auto-Kurek?

  • umowę sporządzoną “od ręki”
  • zapłatę od razu po podpisaniu umowy
  • rzetelną wycenę, przeprowadzoną przez solidnych fachowców
  • wycenę całkowicie gratis, po dotarciu na wskazany adres, na własny koszt
  • gwarancję zakupu – stan techniczny twojego pojazdu nie ma dla nas znaczenia

skup aut Suzuki

Wysokiej jakości serwis i szeroka oferta usług

Auto-Kurek to firma specjalizująca się w skupie aut, jednakże w naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej. Zależy nam na zadowoleniu klientów i dostarczaniu im usług, których potrzebują, dlatego skupujemy także auta dostawcze i ciężarowe, i to nie tylko marki Suzuki. W naszej ofercie znajdziesz także usługę złomowania. Sprawdź nasze oddziały skupu także w innych miastach Polski, np. skup aut w Bydgoszczy, Toruniu czy Włocławku. Do zobaczenia!

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ