Skup samochodów marki Toyota

Wielu z nas sprzedaż samochodu może kojarzyć się z procesem długotrwałym i skomplikowanym. W Auto-Kurek udowodnimy Ci, że to już przeszłość. W naszej firmie dbamy o naszych klientów i robimy wszystko, by czas transakcji przebiegał dla nich pomyślnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym i zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców. Zajmujemy się skupem aut marki Toyota, niezależnie od ich stanu technicznego.

Skup aut Toyota za gotówkę – tylko w skupie Auto-Kurek

Za darmo wycenimy twój pojazd. W zależności od poziomu jego sprawności, zaproponujemy Ci od 300 do 200 tysięcy złotych. Zadzwoń do nas i skorzystaj z atrakcyjnej oferty, wybierając skup samochodów marki Toyota w Auto-Kurek. Jesteśmy firmą, którą będziesz polecać znajomym. Nie masz auta marki Toyota? To nie problem! Zajmujemy się także skupem pojazdów innych marek. Zadzwoń do Auto-Kurek i sprawdź nas.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z infolinią pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej stronie czeka na Ciebie także formularz zgłoszeniowy. Auto-Kurek to najwyższej jakości serwis.


Oględziny auta

Na własny koszt przyjedziemy do Ciebie w celu oględzin pojazdu. Wycena również nie będzie Cię nic kosztować. Nasi mechanicy dokładnie sprawdzą twoje auto i zaproponują atrakcyjną cenę. Przygotuj dokumenty swojego samochodu. Będziemy potrzebować takich informacji, jak rocznik, marka i stan techniczny.


Kupno samochodu

Po ustaleniu warunków transakcji przechodzimy do podpisania umowy. Równie szybko otrzymasz zapłatę. Oferujemy gotówkę lub przelew ekspresowy.

Co wyróżnia skup Auto-Kurek?

  • Wycenę pojazdu przygotujemy za darmo
  • Stan techniczny twojego samochodu nie ma znaczenia. Skupujemy sprawne, lekko uszkodzone, a nawet wymagające pomocy fachowca auta
  • Zapłatę za pojazd otrzymasz od nas od razu
  • W celu dokonania oględzin przyjeżdżamy do Ciebie pod wskazany adres – na własny koszt
  • Zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy wycenią twój samochód
  • Redukujemy ilość formalności do minimum, a umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki

skup aut Toyota

Skup aut i jeszcze więcej

W skład oferty naszych usług wchodzi nie tylko skup aut marki Toyota. Wycenimy Ci również pojazdy dostawcze i ciężarowe, nie tylko te marki Toyota, ale także innych producentów. Jeżeli masz pojazd, który jest niesprawny i zajmuje tylko miejsce, zajmiemy się jego złomowaniem. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami przez Infolinię lub przyjdź do jednego z naszych skupów aut w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ