Skup samochodów marki Hyundai

Rzadko kiedy sprzedaż samochodu kojarzy się z czymś krótkim i bezproblemowym. Najczęściej towarzyszy temu szereg formalności i długi okres oczekiwania na zapłatę. W Auto-Kurek postanowiliśmy z tym skończyć i prowadzimy przedsiębiorstwo w pełni przyjazne klientowi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i słyniemy z serwisu na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz sprzedać swój samochód – zgłoś się do nas. Interesują nas pojazdy w każdym stanie, od pełni sprawnego do takiego, który wymaga pomocy technicznej.

Skup aut Hyundai za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Kwoty, które możemy zaoferować w ramach transakcji wahają się od 300 do 200 tysięcy złotych. Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy na miejscu, a pieniądze możesz dostać od razu w formie gotówki lub przelewu, dzięki czemu będą na Twoim koncie w ciągu kilku minut. Poza skupem aut marki Hyundai nabywamy auta także innych producentów.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W ramach korzystania z naszych usług gwarantujemy Ci wysokiej jakości serwis. Skontaktuj się z naszą infolinią i poznaj szczegóły oferty. Jesteśmy dostępni pod numerem 692 443 443 lub 660 637 702. Zachęcamy także do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie.


Oględziny auta

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy odpowiadający Ci termin. Nasi eksperci przyjadą we wskazane przez Ciebie miejsce i dokonają szczegółowych oględzin. Przygotuj dokumenty swego pojazdu. Będziemy potrzebować rocznika, stanu technicznego oraz markę.


Kupno samochodu

Chcemy, aby usługa przebiegła szybko i sprawnie, dlatego po uzgodnieniu ceny możemy od razu podpisać umowę. Oferujemy Ci gotówkę lub przelew natychmiastowy.

Dlaczego powinieneś zaufać właśnie nam?

  • Unikamy zbędnych formalności
  • Zapłatę za pojazd otrzymujesz od nas od razu – gotówką lub przelewem
  • Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które w swojej strukturze ma wykwalifikowanych fachowców
  • W celu dokonania oględzin przyjeżdżamy do Ciebie na własny koszt
  • Wycena nic nie kosztuje
  • Nie ma znaczenia w jakim stanie jest Twój pojazd – interesują nas zarówno sprawne auta, jak i te poważnie uszkodzone

skup aut Hyundai

Zaufane usługi i dobra inwestycja

W Auto-Kurek dbamy o potrzeby klientów, dlatego oferujemy szeroki wachlarz usług. Oprócz skupu samochodów osobowych, na przykład samochodów Hyundai, zajmujemy się transakcjami na samochody ciężarowe i dostawcze. Dodatkowo zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Sprawdź nasze oddziały także w innych miastach, zobacz skup aut w Kole, Krotoszynie lub Lesznie i skorzystaj z atrakcyjnej oferty, której nie pożałujesz.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ