Skup samochodów marki Land Rover

Chcesz sprzedać samochód, ale nie wiesz jak wygląda taka transakcja? Obawiasz się, że będzie to proces długotrwały? Przyjdź do Auto-Kurek i skorzystaj z usług firmy, która tak samo jak Ty nie lubi nadmiernych formalności. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły atrakcyjnej oferty! Interesują nas wszystkie pojazdy, niezależnie od tego, czy są sprawne czy uszkodzone.

Skup aut Land Rover za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W ramach transakcji możemy zaproponować Ci od 300 do 200 tysięcy złotych za samochód. Wybierz skup aut marki Land Rover w Auto-Kurek i sprawdź naszą ofertę. Umowę podpisujemy od ręki, a pieniądze dostaniesz od razu. Sam zdecyduj, czy wolisz gotówkę czy przelew ekspresowy. Przyjdź do nas i poznaj naszą szeroką ofertę, w której znajdziesz nie tylko skup samochodów Land Rover, ale także pojazdów innych producentów.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas – opowiemy Ci o ofercie i przebiegu transakcji. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Zachęcamy również do kontaktu online, poprzez formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Dbamy o naszych klientów, dlatego na własny koszt przyjedziemy w uzgodnione wcześniej miejsce i bezpłatnie dokonamy oględzin. Nasi technicy dokładnie sprawdzą twój samochód i ustalą warunki umowy. Przygotuj dokumenty swego samochodu, aby ułatwić naszym pracownikom sporządzenie wyceny.


Kupno samochodu

Po uzgodnieniu warunków transakcji, umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Dodatkowo, pieniądze zaoferujemy Ci od razu – gotówkę lub przelew natychmiastowy, który będziesz mieć na koncie w zaledwie kilka minut.

Co nas wyróżnia?

  • W Auto-Kurek skupujemy auta niezależnie od sprawności – całe i uszkodzone
  • Podpisujemy umowę od ręki, a pieniądze otrzymasz od razu (gotówką lub przelewem natychmiastowym)
  • Wykwalifikowani technicy, którzy dokonają rzetelnej wyceny pojazdu
  • Przyjedziemy do Ciebie na własny koszt
  • Wycenę dostaniesz od nas gratis.
  • Zajmujemy się skupem aut marki Land Rover, ale nie tylko tej

skup aut Land Rover

Szeroki wachlarz usług

W Auto-Kurek oferujemy znacznie więcej niż skup pojazdów osobowych. Dodatkowo, sprawdź opcje złomowania pojazdów i pozbądź się samochodu, którego nie potrzebujesz. Zarób na nim atrakcyjne pieniądze! Zapoznaj się z całą naszą ofertą i sprawdź oddziały także w innych miastach – np. skup aut w Tomaszowie Mazowieckim, Zduńskiej Woli czy Zgierzu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ