Skup samochodów marki Smart

Jeśli interesuje Cię sprzedaż samochodu marki Smart, trafiłeś w idealne miejsce! Auto-Kurek zajmie się twoim samochodem i zaoferuje Ci umowę na atrakcyjnych warunkach. Skupujemy wszystkie egzemplarze – niezależnie od ich stanu technicznego. Nie ma znaczenia czy jest całe, czy uszkodzone.

Skup aut Smart za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W ramach umowy kupna-sprzedaży możemy Ci zaoferować od 300 do 200 tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami poprzez infolinię i poznaj szczegóły. Dbamy o twój czas, dlatego też transakcja przebiega szybko i sprawnie, a umowę podpisujemy od ręki. Gwarantujemy, że to właśnie u nas skup aut marki Smart odznacza się najatrakcyjniejszą ofertą.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W Auto-Kurek możesz liczyć na szeroki wachlarz usług i wysokiej jakości serwis. Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej stronie internetowej czeka na Ciebie także formularz zgłoszeniowy, jeżeli wolisz korzystać z tej formy kontaktu.


Oględziny auta

Oględziny oraz wycena przeprowadzane są gratis. Potrzebować jedynie będziemy najistotniejszych informacji na temat twojego auta, takich jak rocznik, marka i stan techniczny.


Kupno samochodu

Ustalamy warunki transakcji i podpisujemy umowę. Bez zbędnej zwłoki. Pieniądze za pojazd również otrzymasz od nas od razu – gotówkę lub przelew ekspresowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego nasze usługi są najlepsze?

  • W Auto-Kurek zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy znają się na swojej profesji, także dokonają rzetelnej wyceny samochodu
  • Płacimy od razu – gotówką lub przelewem natychmiastowym
  • Stan techniczny nie ma dla nas znaczenia – skupujemy wszelkie pojazdy
  • W celu dokonania oględzin i wyceny dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce – na własny koszt
  • Wycena nic Cię nie kosztuje
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki

  skup aut Smart

  Auto-Kurek to coś więcej niż wysokiej jakości serwis

  W naszej firmie znajdziesz o wiele więcej niż skup aut marki Smart. Przygotujemy także wycenę pojazdów ciężarowych i dostawczych od innych producentów. Chcesz oddać swoje auto na złomowanie? Tę usługę również znajdziesz w naszej ofercie. Odwiedź nasz oddział z szeregu placówek rozlokowanych na terenie całej Polski, w tym w Wołominie, Wrocławiu i Warszawie, by przekonać się, że znalazłeś firmę, która w pełni Cię zadowoli.

  DARMOWA WYCENA AUTA

  Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
  KLIKNIJ TUTAJ