Skup aut Kielce - skup samochodów używanych

W skupie aut w Kielcach Auto Kurek możesz sprzedać praktycznie każdy samochód wyprodukowany w latach 1960 – 2014, uzyskując z tego tytułu wynagrodzenie adekwatne do jego stanu, marki czy też wyposażenia. Za każdy model płacimy kwotę w zakresie od 300 zł w przypadku najbardziej wyeksploatowanych modeli do nawet 200 000 zł w przypadku aut kolekcjonerskich lub doskonale utrzymanych modeli z półki premium.

Skup samochodów Kielce – Auto Kurek

Dla skupu samochodów używanych w Kielcach Auto Kurek liczy się bezpieczeństwo oraz szybka obsługa, dlatego wszystkie auta odbieramy z umówionego miejsca naszym własnym transportem. Ponadto możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo praktycznie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Należność za samochód wypłacamy zawsze w standardzie w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, wyłącznie na wyraźne życzenie klienta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każda osoba planująca sprzedać swój samochód powinna skontaktować się z naszym skupem aut w Kielcach, aby skorzystać z doskonałych warunków współpracy. Kontakt możliwy jest pod numerami telefonów dostępnymi na głównej stronie lub też za pośrednictwem formularza kontaktowego. W tym etapie należy ustalić dogodny termin wizyty naszego pracownika w celu oględzin pojazdu.


Oględziny auta

W ustalonym terminie nasz pracownik zjawi się we wskazanym wcześniej miejscu w celu oględzin pojazdu. Na ich podstawie dokona analizy, a także biorąc pod uwagę stan, rocznik, model, przebieg i dodatkowe wyposażenie zaproponuje ostateczną kwotę, która po akceptacji i podpisaniu dokumentów zostanie wypłacona w gotówce.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem naszej współpracy jest realizacja transakcji, czyli przeniesienie praw własności pojazdu na firmę Auto Kurek na podstawie podpisanych dokumentów. Zapłata następuje na miejscu do ręki klienta lub też na konto bankowe na wyraźne życzenie.

Formularz zgłoszeniowy


  Skup aut Kielce

  Poznaj zalety naszego skupu aut za gotówkę Auto Kurek

  Nasz skup aut w Kielcach funkcjonuje na rynku już od wielu lat, dzięki czemu poznaliśmy go dosłownie od podszewki. Gwarantujemy najlepsze warunki w branży, całodobową dostępność naszych pracowników oraz cennik skupu aut, który bierze pod uwagę nie tylko wady danego egzemplarza samochodu, lecz także jego zalety. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, chętnie wysłuchujemy naszych klientów i staramy się, aby każdy z nich czuł się indywidualnie traktowany, niezależnie od wartości i rodzaju sprzedawanego pojazdu. Ponadto zaletą naszego skupu aut w Kielcach i okolicy jest także szeroki wachlarz przyjmowanych aut. Możesz u nas sprzedać samochód praktycznie nowy i bez jakichkolwiek oznak zużycia, a także modele całkowicie wyeksploatowane, które nadają się jedynie do naprawy. Ponadto w naszym skupie aut 24h możesz sprzedać nie tylko auta osobowe, lecz także specjalistyczne, terenowe, sportowe i wszystkie inne.

  Sprzedaż auta w Aut Kurek – dlaczego to się opłaca?

  Sprzedaż auta w naszym skupie pojazdów Auto Kurek to same zalety. Jedną z nich jest duża oszczędność czasu i pieniędzy. Zbycie samochodu za pośrednictwem portali ogłoszeniowych lub prasy czy też grup w social mediach z reguły bardzo długo się ciągnie, szczególnie w przypadku aut niszowych, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W naszym auto skupie 24h Auto Kurek możesz sprzedać nawet pojazd zupełnie nieznany w kraju, bez czasochłonnego i długotrwałego poszukiwania klienta we własnym zakresie. Ponadto współpraca z nami to również oszczędność pieniędzy. Całą transakcję, od chwili kontaktu z nami aż do uzyskania wynagrodzenia, możemy domknąć w jeden dzień roboczy. Łatwo to porównać ze sprzedażą prywatną, która może trwać nawet kilka miesięcy.

  Skup aut Kielce

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Prowadzony przez nas skup samochodów używanych w Kielcach przyjmuje każdy rodzaj pojazdu, bez względu na jego stan, rocznik, model, markę czy przebieg. Dzięki temu możesz szybko sprzedać swój samochód, a otrzymane pieniądze przeznaczyć na zakup nowego czy na zupełnie dobrowolny cel.

  Ile płacimy za samochody?

  Wycena pojazdu dokonywana jest na podstawie jego stanu wizualnego i technicznego. Najczęściej zaproponowana kwota mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Jest wypłacana do ręki w gotówce, w dniu podpisania stosownych dokumentów i przekazaniu ich kompletu naszemu pracownikowi.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Czas transakcji zawsze jest możliwie jak najszybszy. Wystarczy umówić się z naszym konsultantem w dogodnym terminie, w którym zjawi się we wskazanym miejscu i dokona oględzin, a od razu po zaproponuje kwotę. Po jej akceptacji przyjdzie czas na podpisane umowy i wypłatę wynagrodzenia.

  Skup aut Kielce i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627