Skup aut Starachowice - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Starachowicach możesz z łatwością i w przeciągu jednego tylko dnia sprzedać każdy pojazd w cenie adekwatnej do jego stanu w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy do naszego skupu samochodów używanych w Starachowicach auta wyeksploatowane i zniszczone, jak i prawie nowe w stanie kolekcjonerskim. Ponadto skup aut za gotówkę Auto Kurek jest odpowiedzią na trudności przy sprzedaży np. modeli osobowych, dostawczych, specjalistycznych, sportowych czy terenowych bądź quadów.

Skup samochodów Starachowice – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego auto skupu 24h warto wymienić między innymi doskonały kontakt przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Po pojazd przyjeżdżamy naszym własnym transportem, a oględzin możemy dokonać na miejscu przy obecności sprzedającego. Jesteśmy także otwarci na wszelkie propozycje, dlatego zadzwoń już dziś do naszego skupu aut w Starachowicach i okolicach.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Starachowice - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszym skupem aut w Starachowicach jest skontaktowanie się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. W trakcie rozmowy z konsultantem warto przekazać najważniejsze informacje dotyczące posiadanego samochodu, a także wybrać dogodny termin w celu wykonania oględzin pojazdu.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu polegają na dokładnym sprawdzeniu całego samochodu, w tym przeanalizowaniu jego stanu technicznego i wizualnego. Na podstawie otrzymanych danych nasz pracownik zaoferuje cenę, która zawsze jest atrakcyjna dla obu stron umowy. Wycena jest indywidualna, gdyż zawsze staramy się brać pod uwagę wszelkie zalety danego pojazdu, które mogłyby w realny sposób wpłynąć na cenę ostateczną. Najczęściej jest to dobrze zachowany lakier, dodatkowe wyposażenie czy niski przebieg.


Kupno samochodu

Ostatnim z etapów współpracy z naszą firmą jest przeniesienie praw własności pojazdu na naszą firmę, co zawsze ma miejsce po podpisaniu niezbędnych dokumentów. Wszystkie formalności są zawsze przejrzyste, a cała transakcja przebiega w ekspresowym tempie, co pozwala zaoszczędzić czas. Ustalona i zaakceptowana kwota jest przekazywana na miejscu do ręki w gotówce lub na konto bankowe klienta.

Zalety współpracy z naszym skupem

 • indywidualna wycena każdego samochodu,
 • szybka wypłata gotówki,
 • odbiór samochodu przy pomocy własnego transportu,
 • bezpłatny dojazd do klienta,
 • pełen profesjonalizm,
 • minimum formalności.
skup aut Starachowice

Sprzedaj swój pojazd w firmie Auto Kurek!

Nasz skup pojazdów Auto Kurek jest odpowiedzią na ogromne trudności wynikające z prywatnej sprzedaży pojazdu w mediach takich jak gazety, czasopisma bądź internet. Z reguły klienci są niezdecydowani, często także niebezpieczni, część z nich podczas ostatniego etapu sprzedaży obniża cenę poniżej granicy opłacalności, a inna część daje do podpisania nieprawidłowo skonstruowane umowy dające duże pole do nadużyć. W naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych możesz sprzedać praktycznie każde auto i to w zasadzie “od ręki”, niezależnie od tego, czy auto jest praktycznie nowe i nieużywane czy też zniszczone, wyeksploatowane i nadające się do demontażu bądź kosztownej naprawy. Ogromny kłopot ze sprzedażą samochodu mają także właściciele aut niezbyt popularnych firm, np. amerykańskich bądź azjatyckich, które bardzo ciężko sprzedać na naszym rodzimym rynku. Skup aut na części Auto Kurek jest wówczas doskonałym rozwiązaniem.

skup aut Starachowice

Dlaczego warto zdecydować się na usługi Auto Kurek?

W naszym skupie aut w Starachowicach Auto Kurek nie uznajemy kompromisów i półśrodków, dlatego od lat staramy się, aby nasze usługi wyznaczały trendy na rynku skupu samochodów i pojazdów specjalistycznych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników w branży, którzy przechodzą cykliczne szkolenia podnoszące ich umiejętności, którzy z chęcią rozwieją wszelkie informacje np. na temat kolejnych kroków po sprzedaży auta. Zawsze wycena naszej firmy jest zgodna ze stanem faktycznym. Dlatego koniecznie zadzwoń do nas już dziś i skorzystaj z naszej wiedzy sprzedając u nas swoje auto. Zapewniamy błyskawiczną realizację oraz najlepsze warunki współpracy na rynku.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Nasz skup aut używanych w Starachowicach przyjmuje każdy rodzaj samochodu, niezależnie od jego stanu technicznego czy wizualnego, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie sprzedać swój pojazd. Bierzemy pod uwagę wszystkie modele, zarówno zadbane i praktycznie nowe, jak i całkowicie wyeksploatowane lub powypadkowe. Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, terenowe i SUV-y.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Za pośrednictwem naszego skupu aut w Bolesławcu możesz sprzedać swój samochód w kilka godzin od podjęcia ostatecznej decyzji, Wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia terminu oględzin. Nasz pracownik sprawdzi wolne terminy i przekaże informację o najbliższym dniu, w którym może pojawić się na wskazanym miejscu.

Jak wyceniacie samochody?

Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie przez naszego pracownika, tuż po dokonaniu przez niego oględzin mających na celu dokładne sprawdzenie stanu technicznego i wizualnego pojazdu. Najczęściej wynagrodzenie mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł.

Skup aut Starachowice i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627