Skup aut Oleśnica - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Oleśnicy możesz sprzedać samochody praktycznie nowe, jak i całkowicie wyeksploatowane lub powypadkowe, które jest najtrudniej sprzedać samodzielnie. Przyjmujemy do skupu samochodów używanych w Oleśnicy Auto Kurek auta typu SUV, jak i samochody osobowe, dostawcze, terenowe i sportowe oraz specjalistyczne i przemysłowe, w tym także autobusy. Za każdy egzemplarz wypłacamy należność w formie gotówki od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Oleśnica – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu aut za gotówkę warto wymienić pełną elastyczność. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz u nas sprzedać swój samochód już w przeciągu 1 dnia roboczego. Pojazdy zniszczone możemy za darmo odebrać własnym transportem na terenie Oleśnicy i okolic.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Oleśnica - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby podjąć współpracę z naszym skupem aut używanych w Oleśnicy należy skontaktować się z nami pod jednym z numerów telefonu bądź też uzupełnić formularz dostępny na stronie internetowej. Dzięki temu można przekazać najważniejsze szczegóły dotyczące pojazdu oraz umówić się na oględziny w dogodnym terminie.


Oględziny pojazdu

Jednym z najważniejszych etapów współpracy z naszą firmą jest umówienie się na oględziny pojazdu, które zawsze są przeprowadzane przez naszych profesjonalnych pracowników. Podczas analizy specjaliści sprawdzają stan techniczny i wizualny pojazdu, a na podstawie otrzymanych danych wyceniają samochód.


Kupno samochodu

Kupno samochodu przez naszą firmę składa się z kilku etapów, a ostatnim z nich jest dopełnienie niezbędnych formalności. Wystarczy zaakceptować oferowaną cenę, która jest zawsze korzystna dla obu stron transakcji, podpisać umowę kupna-sprzedaży, a także przekazać nam wszystkie dokumenty dotyczące samochodu, w tym również kartę pojazdu jeśli została wcześniej wydana. Po tym etapie przychodzi czas na wypłatę należności w gotówce do ręki klienta lub na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • możliwość sprzedaży każdego rodzaju samochodu,
  • minimum formalności,
  • uczciwa wycena,
  • szybka wypłata gotówki,
  • bezpłatny odbiór samochodu od klienta własnym transportem,
  • wieloletnie doświadczenie.
  skup aut Oleśnica

  Czym wyróżniamy się na tle innych firm skupujących auta?

  Nasz skup aut używanych w Oleśnicy i okolicach zajmuje się skupowaniem samochodów każdego typu już od wielu lat, dlatego mamy ogromne doświadczenie i świadczymy dzięki temu usługi na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, dzięki czemu każdą transakcję w naszej firmie realizujemy zawsze zgodnie z prawem, wypełniamy także wszelkie obowiązki auto skupu 24h w zakresie podatków i nie tylko. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy dysponują rozległą wiedzą między innymi na temat prawnych aspektów sprzedaży samochodu. Ponadto w naszym skupie aut na części i w całości dysponujemy korzystnymi umowami, które doskonale chronią obie strony współpracy. Zadzwoń do naszego skupu pojazdów już dziś i uzgodnij termin osobistych oględzin sprzedawanego auta.

  skup aut Oleśnica

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Prywatna sprzedaż samochodu rzadko należy do przyjemnych czynności. Sprzedający jest zmuszony do kontaktu z potencjalnymi kupującymi, którzy nie zawsze są osobami godnymi zaufania. Część z nich będzie próbowała oszukać na dużą skalę, np. poprzez podsunięcie do podpisania niekorzystnej umowy, a część będzie próbowała obniżyć cenę egzemplarza znacznie poniżej oczekiwań. W naszej firmie nie uznajemy takich działań. Jesteśmy auto skupem 24h godnym zaufania, w którym sprzedaż trwa nie dłużej niż jeden dzień roboczy. Od wielu lat wyznaczamy na tym rynku trendy i staramy się, aby nasze usługi były wybierane także przez najbardziej wymagających klientów. Koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasi klienci mogą szybko i sprawnie sprzedać swój samochód, niezależnie od jego stanu technicznego i wizualnego. Na skup aut używanych w Oleśnicy przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, w tym modele osobowe, ciężarowe, terenowe, SUV-y oraz o specjalistycznym przeznaczeniu.

  Ile płacimy za samochody?

  Każdy nasz klient ma zagwarantowaną indywidualną wycenę samochodu, co pozwala nam oferować atrakcyjne i korzystne warunki współpracy dla obu stron umowy. W zależności od modelu i stanu technicznego oraz wizualnego pojazdu proponujemy cenę mieszczącą się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Zaakceptowana kwota wypłacana jest w gotówce lub na konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Współpracując z naszą firmą Auto Kurek każdy klient może zaoszczędzić swój czas. Zwykle sprzedaż prywatnym osobom wiąże się z dużym ich niezdecydowaniem. My jesteśmy zawsze gotowi odkupić każdy pojazd, niezależnie od jego stanu. Transakcja składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszym konsultantem, kolejnym oględziny i dopełnienie formalności, a ostatnim wypłata należności. Cały proces nie zajmuje więcej niż kilka godzin.

  Skup aut Oleśnica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627