Skup samochodów marki Abarth

Skup aut Auto-Kurek to miejsce, w którym możesz sprzedać pojazd w każdym stanie technicznym. Nasza profesjonalna firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz oferuje usługi na najwyższym poziomie. Przyjmujemy pojazdy całe oraz uszkodzone, a także te wymagające gruntownej naprawy. W zależności od tego, w jakim stanie jest pojazd, możemy zaoferować za niego od 300 zł do nawet 200 000 zł!

Skup aut Abarth za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Nasz fachowy skup samochodów Abarth oraz innych marek to gwarancja najwyższej jakości usług dopasowanych do potrzeb klienta. Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy praktycznie od ręki i oferujemy błyskawiczną zapłatę przelewem lub gotówką, w zależności od preferencji sprzedającego. Auto-Kurek to skup aut marki Abarth, a także od wielu innych producentów, między innymi Audi, BMW, Honda, Seat i wiele, wiele innych. Zgłoś się do nas i sprzedaj swój pojazd w przystępnej cenie, która na pewno Cię zadowoli i nie będzie sztucznie zaniżona.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Firma Auto-Kurek to gwarancja szybkiej i bardzo prostej transakcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, to zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem infolinii. Nasi pracownicy czekają pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Na pewno odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie istotne pytania. Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na naszej stronie


Oględziny auta

Nasi fachowcy z zakresu wyceny pojazdów dotrą pod wskazany przez Ciebie adres, aby dokonać oględzin samochodu. Zapoznają się dokładnie z jego stanem technicznym oraz dokumentacją, i na tej podstawie dokonują wyceny. Wezmą pod uwagę kwestie, takie jak rocznik, marka, liczba napraw oraz ogólny stan techniczny.


Kupno samochodu

Po oględzinach i ustaleniu ostatecznej ceny pojazdu dochodzi do transakcji zakupu przez nas auta. Po podpisaniu umowy klient natychmiast otrzymuje zapłatę. Oferujemy zarówno możliwość otrzymania należnych pieniędzy w gotówce, jak i przelewem. Zależy to tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji sprzedającego.

skup aut Abarth

Szeroki zakres usług w zasięgu ręki

W Auto-Kurek stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Dlatego nasza oferta usług jest niezwykle dopracowana oraz bardzo szeroka. Skupujemy pojazdy różnych marek oraz różnego typu. Przyjmujemy nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze i ciężarowe. Ponadto zajmujemy się również złomowaniem aut uszkodzonych w takim stopniu, że nie nadają się one do dalszego wykorzystywania. Nasze punkty skupu pojazdów znajdziesz w wielu miastach Polski, między innymi skup aut w Bydgoszczy, Łodzi i Chojnicach oraz w innych miejscowościach na terenie całego kraju.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ