Skup samochodów marki KIA

Auto-Kurek to ciesząca się wieloletnim doświadczeniem firma posiadająca szeroką ofertę usług, w tym skupu pojazdów. Jeśli posiadasz auto na sprzedaż – skontaktuj się z nami. Interesują nas wszystkie auta, nie tylko te sprawne – uszkodzone także. W zależności od ich stanu technicznego, w ramach umowy, oferujemy Ci od 300 do nawet 200 tysięcy złotych.

Skup aut Kia za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Zadzwoń do nas, aby poznać szczegóły oferty. Wybierz skup samochodów Kia w Auto-Kurek i zyskaj uczciwą zapłatę. Pomagamy Ci oszczędzić czas i skracamy formalności do minimum. Umowę podpisujemy od ręki. Płacimy od razu. Gwarantujemy, że to właśnie u nas skup aut marki Kia jest najatrakcyjniejszą ofertą.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Poznaj naszą szeroką ofertę i warunki umowy. Zadzwoń na naszą infolinię, a my odpowiemy na Twoje pytania. Znajdziesz nas pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Do dyspozycji masz także formularz zgłoszeniowy, dostępny na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

W celu dokonania oględzin przyjeżdżamy do Ciebie na własny koszt. Wycena również jest za darmo! Pamiętaj tylko o przygotowaniu dokumentów swojego auta. Będziemy potrzebować takich informacji jak marka, rocznik czy stan techniczny.


Kupno samochodu

Nie będziemy niczego przedłużać! Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki, a pieniądze za transakcję otrzymasz od razu. Sam zdecyduj czy wolisz gotówkę, czy przelew natychmiastowy, który będzie na Twoim koncie w przeciągu kilku minut.

Dlaczego właśnie nasze usługi powinieneś wybrać?

  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujesz z nami od ręki
  • Nasi wykwalifikowani fachowcy przyjadą do Ciebie na własny koszt i dokonają darmowej wyceny
  • Zapłatę dostajesz od razu – gotówkę lub przelew natychmiastowy
  • Skupujemy wszystkie samochody, bez względu na ich stan techniczny
  • Interesują nas pojazdy wszystkich marek
  • Oferujemy Ci wysokiej jakości usługi, bez skomplikowanych formalności.

skup aut Kia

Atrakcyjna oferta i wysokiej jakości serwis

Auto-Kurek oferuje Ci znacznie więcej niż skup aut marki Kia. Interesują nas zarówno pojazdy osobowe, jak i ciężarowe czy dostawcze. Chcesz oddać swoje auta na złomowanie? Tę usługę również znajdziesz w naszej ofercie. Nie ograniczamy Cię do posiadania wyłącznie pojazdu marki Kia, ale także skupujemy auta innych producentów. Sprawdź nasze oddziały w oddziałach na terenie całej Polski, np. skup aut w Turku, Wągrowcu czy Wrześni, by przekonać się, że jesteśmy wartą zaufania firmą.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ