Skup samochodów marki Rover

Jeśli potrzebujesz sprzedać pojazd, skorzystaj z usług sprawdzonej firmy Auto-Kurek. Posiadamy wieloletni staż na rynku motoryzacyjnym i słyniemy z serwisu o najwyższym poziomie. Zajmujemy się między innymi skupem samochodów marki Rover i przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, zarówno te całe, lekko uszkodzone, jak i wymagające solidnej pomocy mechanika. Od tego zależy, ile możemy Ci za nie zaoferować. Kwoty wahają się od 300 do nawet 200 tysięcy złotych!

Skup aut Rover za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wybierz skup aut marki Rover w Auto-Kurek i przekonaj się, że jesteśmy przedsiębiorstwem, które dba o swoich klientów. Nie będziemy marnować twojego czasu, dlatego umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Za auto zapłacimy gotówką lub przelewem natychmiastowym, aby pieniądze trafiły do Ciebie w przeciągu kilku minut. W Auto-Kurek oferujemy skup samochodów Rover oraz innych marek. Zadzwoń do nas i sprawdź szczegóły oferty.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W Auto-Kurek znajdziesz wysokiej jakości usługi w ramach transakcji. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty już teraz. Czekamy na Ciebie pod numerami 692 443 443 lub 660 637 702. Skorzystać możesz też z formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Przyjedziemy do Ciebie na własny koszt i wycenimy twój pojazd. Przygotuj niezbędną dokumentację samochodu – informacje na temat stanu technicznego – a ułatwi to nam dokonanie wyceny.


Kupno samochodu

Na koniec formalności. Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki, a pieniądze trafią do Ciebie w przeciągu kilku minut.

Co zyskujesz, decydując się na nasze usługi?

  • Oszczędność czasu – umowę podpisujemy od ręki
  • Natychmiastową zapłatę – w formie gotówki lub przelewu ekspresowego
  • Bezpłatną wycenę sporządzoną przez wykwalifikowanych specjalistów
  • Darmową usługę – na własny koszt docieramy pod wskazany przez Ciebie adres

skup aut Rover

Najlepszy serwis i szeroka oferta usług

Auto-Kurek to nie jest zwykła firma specjalizująca się w skupie aut. Oferujemy Ci znacznie więcej. Oprócz samochodów osobowych, skupujemy auta dostawcze i ciężarowe od wszystkich producentów. W naszej ofercie znajdziesz także usługę złomowania. Sprawdź gdzie mieszczą się oddziały naszego skupu. Jesteśmy rozlokowani na terenie całej Polski. Znajdziesz nas w miastach, takich jak Łódź, Kalisz czy Piaseczno. Zapraszamy!

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ