Skup samochodów marki Mercedes

Wielu z nas sprzedaż auta często kojarzy się z doświadczeniem nerwowym i ciągnącym się w nieskończoność. W Auto-Kurek zmienimy twoje podejście. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i staramy się, by współpraca z nami przebiegała dla nich z zyskiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się między innymi skupem aut marki Mercedes – bez względu na ich stan techniczny.

Skup aut Mercedes za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci atrakcyjną wycenę. Zapłata, jaką możemy zaoferować w ramach transakcji, waha się od 300 do 200 tysięcy złotych. Wybierz skup samochodów Mercedes w Auto-Kurek i sprawdź, ile możesz zyskać. Działamy sprawnie, dlatego umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki, a zapłatę otrzymasz w ciągu kilku minut – gotówką lub przelewem natychmiastowym.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wysoka jakość usług i profesjonalna obsługa – to podstawa naszej działalności. Skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci szczegóły oferty i ile możesz na niej zyskać. Znajdziesz nas pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Możesz także skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Odciążymy Cię z dodatkowych kosztów. Przyjeżdżamy na własny koszt, a wycenę robimy za darmo.


Kupno samochodu

Wiedząc, jak cenny jest twój czas, umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki. Zapłatę za pojazd otrzymasz od nas od razu – sam zdecyduj czy wolisz dostać ją w formie gotówki czy przelewu.

Co oferuje Ci Auto-Kurek?

  • Brak dodatkowych kosztów – za wycenę nie płacisz nic
  • Umowę podpisujemy od ręki
  • Gotówkę lub przelew natychmiastowy otrzymasz od nas tuż po podpisaniu umowy
  • Dojeżdżamy do Ciebie na własny koszt
  • Stan techniczny twojego pojazdu jest bez znaczenia – interesują nas zarówno sprawne, jak i uszkodzone auta
  • Nasz wykwalifikowany personel rzetelnie wyceni wartość twojego samochodu

skup aut Mercedes

Znacznie więcej niż skup aut marki Mercedes

W Auto-Kurek posiadamy szeroką ofertę usług dodatkowych. Jeśli posiadasz samochód dostawczy lub ciężarowy, którego już nie potrzebujesz – skontaktuj się z nami. Dokonamy atrakcyjnej wyceny, na której będziesz mógł zarobić. Interesują nas samochody wszystkich marek. Ale to nie koniec, ponieważ oferujemy także usługę złomowania. Przyjdź do jednego z naszych oddziałów i poznaj szczegóły oferty. Znajdziesz nas w miastach w całej Polsce, szukaj naszych skupów aut. w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ