Skup samochodów marki Infiniti

Chcesz sprzedać samochód, ale nie wiesz od czego zacząć? Obawiasz się, że będzie to żmudny i męczący proces? Przyjdź do Auto-Kurek i skorzystaj z firmy, która tak samo jak Ty nie lubi długich formalności. Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy od dawna i zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców. Interesują nas wszystkie pojazdy, niezależnie od ich stanu technicznego.

Skup aut Infiniti za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W ramach transakcji możemy zaproponować Ci od 300 do 200 tysięcy złotych za samochód. Wybierz skup aut marki Infiniti w Auto-Kurek. Zaoferujemy Ci wysokiej jakości serwis w ramach uczciwej transakcji. Pieniądze dostaniesz od nas od razu – gotówką lub przelewem. Przyjdź do nas i poznaj szeroką ofertę, w ramach której prowadzimy nie tylko skup samochodów Infiniti, ale także innych pojazdów.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Gwarantujemy Ci wysokiej jakości serwis i uczciwie warunki transakcji. W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu przez infolinię pod numerami 692 443 443 i 660 637 702 lub do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Na własny koszt przyjedziemy w uzgodnione wcześniej miejsce i bezpłatnie dokonamy oględzin. Nasi fachowcy sprawdzą Twój samochód i zaproponują uczciwe warunki umowy. Przygotuj dokumenty swego samochodu, aby ułatwić naszym pracownikom sporządzenie wyceny. Niezbędne będą takie informacje, jak rocznik, stan techniczny czy marka.


Kupno samochodu

Po uzgodnieniu warunków, umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od razu. Zapłatę za pojazd także dostaniesz od nas od razu. Oferujemy gotówkę lub przelew natychmiastowy, który będziesz mieć na koncie w zaledwie kilka minut.

Co nas wyróżnia?

  • Nie przejmuj się, że twój samochód jest w złym stanie technicznym – skupujemy auta niezależnie od poziomu ich funkcjonalności
  • Po podpisaniu umowy pieniądze dostajesz od nas od razu (gotówką lub przelewem)
  • Wykwalifikowani fachowcy, którzy dokonają rzetelnej wyceny pojazdu
  • W celu dokonania oględzin przyjedziemy do Ciebie na własny koszt
  • Wycena jest darmowa
  • Formalności skracamy do minimum, a umowę kupna-sprzedaży spisujemy od ręki

skup aut Infiniti

Serwis, który doceniają klienci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w Auto-Kurek oferujemy znacznie więcej niż skup pojazdów osobowych. Wycenimy także samochody ciężarowe i dostawcze. Sprawdź opcje złomowania pojazdów i pozbądź się samochodu, którego nie potrzebujesz. Zapoznaj się z resztą naszej oferty i sprawdź oddziały także w innych miastach – Łowiczu, Wrocławiu czy Piasecznie.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ