Skup samochodów marki BMW

Skup aut Auto-Kurek to idealna propozycja dla osób, które chcą pozbyć się pojazdów nienadających się już do użytku. U nas możesz sprzedać także samochody w stanie dobrym, którymi po prostu już nie jeździsz. Poszukujemy samochodów od różnych producentów, w tym pojazdów niemieckiej firmy BMW. Oferujemy za nie od 300 do nawet 200 000 złotych. Skup aut marki BMW to oferta, z której możesz skorzystać bez zbędnych formalności.

Skup aut BMW za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wszystko odbywa się szybko i bez najmniejszych problemów. Wystarczy umowa kupna-sprzedaży, a pieniądze za sprzedany pojazd otrzymasz od razu. Możemy zaoferować Ci gotówkę do ręki lub przelew bankowy na wskazany przez Ciebie numer konta. Skup samochodów BMW to możliwość sprzedaży aut w każdym stanie technicznym – nie tylko działających, ale również nadających się już tylko do rozbiórki czy złomowania.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zgłoś się do nas za pomocą jednego z dwóch numerów telefonów 692 443 443 albo 660 637 702. Nasi fachowcy na infolinii odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Postaramy się wyczerpująco udzielić Ci porady, abyś przed sprzedażą dokładnie wiedział na czym transakcja będzie polegać.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem są oględziny sprzedawanego przez Ciebie pojazdu. Wyślemy naszych najlepszych specjalistów, aby dokładnie obejrzeli samochód i zaoferowali za niego uczciwą kwotę. Nasi pracownicy dojadą pod wskazany adres.


Kupno samochodu

Kiedy nasi fachowcy ustalą cenę, na którą przystaniesz, rozpoczniemy zakup pojazdu. Przyślemy pod twój adres samochód, który zabierze sprzedawany przez Ciebie model. Następnie podpiszemy umowę kupna-sprzedaży, a Ty otrzymasz pieniądze w gotówce lub przelewem.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • Wybierasz rzetelny i doświadczony zespół
  • Oferujemy korzystne ceny za pojazdy
  • U nas sprzedasz praktycznie każdy samochód
  • Pieniądze otrzymujesz od razu po transakcji
  • Przyślemy własny transport po Twoje auto
  • Gwarantujemy uczciwą wycenę

skup aut BMW

Skup aut w zasięgu ręki

Skup aut marki BMW prowadzimy zarówno w Bydgoszczy, Warszawie czy Poznaniu. Dzięki temu szybko i bez zbędnych formalności sprzedasz nieużywany już przez Ciebie samochód. Firma Auto-Kurek skupuje samochody nowe, jak i powypadkowe. Nie ograniczamy się również do jednego producenta. Posiadasz Toyote, Audi czy Citroëna? Również zapraszamy do nas! Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ