Skup samochodów marki Mazda

Proces sprzedaży auta bardzo często kojarzy się z doświadczeniem długim, nerwowym i męczącym. W Auto-Kurek udowodnimy Ci, że wcale tak być nie musi. Dbamy o satysfakcję naszych klientów i staramy się, by współpraca przebiegała dla nich pomyślnie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów. Zajmujemy się skupem aut marki Mazda. Interesują nas te w pełni sprawne, jak i uszkodzone roczniki.

Skup aut Mazda za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Zadzwoń do nas, a my za darmo przygotujemy atrakcyjną wycenę twojego pojazdu. W ramach transakcji proponujemy Ci od 300 do 200 tysięcy złotych. Skorzystaj ze skupu samochodów Mazda w Auto-Kurek i zyskaj atrakcyjną ofertę oraz profesjonalną obsługę. Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki, a pieniądze wręczymy Ci po zawarciu umowy – w formie gotówki lub przelewu natychmiastowego.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Oferujemy Ci profesjonalne usługi. Skontaktuj się z nami pod numerami 692 443 443 lub 660 637 702, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania. Alternatywą jest formularz zgłoszeniowy, który wypełnisz w kilka minut.


Oględziny auta

Zależy nam, aby miłe doświadczenie z Auto-Kurek towarzyszyło Ci przez cały okres współpracy, dlatego też nie musisz się martwić o dodatkowe koszta. Przyjeżdżamy do Ciebie na własny koszt, a wycena nie będzie Cię nic kosztować.


Kupno samochodu

Po ustaleniu warunków transakcji, umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki. Na zapłatę również nie będziesz musiał czekać – dostaniesz ją od nas od razu, w formie gotówki lub przelewu.

Dlaczego to właśnie my zasługujemy na twoje zaufanie?

  • Wycenę pojazdu przygotujemy dla Ciebie gratis
  • Nie musisz się obawiać, że Twoje auto nie spełnia wymogów – skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym
  • Zapłacimy Ci od razu – gotówką lub przelewem ekspresowym
  • Na własny koszt przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres
  • Wykwalifikowani fachowcy dokonają rzetelnej ekspertyzy
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki

skup aut Mazda

Usługi, których potrzebujesz

W Auto-Kurek oferujemy Ci wiele usług dodatkowych – nie tylko skup aut marki Mazda. Jeśli posiadasz samochody ciężarowe lub dostawcze – zadzwoń do nas, a my je wycenimy. To jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów. Kontaktując się z nami, nasi pracownicy udzielą Ci szczegółowych odpowiedzi. Zresztą, przyjdź do któregoś z naszych oddziałów np. skupu aut w Łodzi, Pabianicach czy Łowiczu i przekonaj się sam!

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ