Skup aut Dębica - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Dębicy możesz sprzedać swój pojazd w cenie adekwatnej do jego stanu, marki oraz modelu i zainteresowania. Skupujemy auta osobowe, w tym niewielkie samochody miejskie, oraz duże SUV-y, jak również pojazdy specjalistyczne, takie jak pojazdy ciężarowe lub terenówki czy modele sportowe. Za każdy egzemplarz w naszym skupie samochodów używanych w Dębicy płacimy od 300 do 200 000 zł – i to w formie gotówki do ręki.

Nasz auto skup 24h jest jednym z najbardziej popularnych w Dębicy i nie bez powodu z naszych usług korzysta większość mieszkańców tego miasta i okolic. Zapewniamy pomoc na każdym etapie sprzedaży, a także możliwość odbioru auta z każdego miejsca w kraju naszym własnym, bezpłatnym transportem. Już dziś skontaktuj się z nami, dzwoniąc na podany numer telefonu lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług naszego skupu aut, wystarczy skontaktować się z nami i uzgodnić termin, który będzie odpowiedni do przeprowadzenia inspekcji samochodu. W ramach oględzin pojazd zostanie dokładnie przebadany pod kątem wizualnym i technicznym, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować korzystną cenę. Kontakt z naszą firmą jest możliwy zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Można również wykorzystać w tym celu formularz znajdujący się na stronie WWW.


Weryfikacja pojazdu

Podczas oględzin samochodu nasz pracownik weźmie pod uwagę jego stan techniczny, a także wszelkie zalety, które mogą korzystnie wpłynąć na ostateczną wycenę. Sprawdzimy poszczególne elementy i układy, a także wyposażenie. Istotna na tym etapie będzie oryginalność części, stan powłoki lakierniczej czy pojedynczych elementów blacharskich. Sam proces przebiega szybko i sprawnie, gdyż cenimy sobie czas naszych klientów.


Kupno samochodu

Po dokonanej analizie samochodu przychodzi czas na zaproponowanie ceny. Po jej zaakceptowaniu wystarczy podpisać dokumenty, wśród których najważniejszym jest umowa kupna-sprzedaży. Po dopełnieniu formalności wypłacona zostanie należność w formie gotówkowej lub przelewem na konto – o sposobie rozliczenia decyduje klient.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Dębica

  Poznaj z bliska auto skup 24h Auto Kurek

  Spośród wielu zalet naszego skupu samochodów używanych w Dębicy warto wymienić między innymi fakt, iż jako jedyni na rynku oferujemy najbardziej dopracowaną usługę skupu spośród konkurencji. Zapewniamy między innymi odbiór auta w każdym miejscu w Polsce, jak również możliwość zrealizowania transakcji w 24 godziny po uzyskaniu informacji na temat właściwego terminu. Nasz skup aut powypadkowych i sprawnych jest także nastawiony na bezpieczeństwo i ochronę dobra naszych klientów, dlatego zapewniamy doskonale skonstruowane umowy oraz transparentność na poszczególnych etapach sprzedaży. Każdą transakcję kończymy wypłatą należności zawsze standardowo w formie gotówki do ręki, co również wyróżnia ofertę naszego skupu aut na tle innych firm realizujących podobne usługi.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie samochodów w Dębicy Auto Kurek skupujemy każdy samochód, dzięki czemu nasi klienci mogą szybko i sprawnie sprzedać swoje auto osobowe, zarówno małe i miejskie czy też dużego SUV-a. Ponadto skupujemy również samochody specjalistyczne, terenowe, sportowe i ciężarowe, a nawet autobusy, niezależnie od ich stanu. Zatem mogą to być modele całkowicie zniszczone i wyeksploatowane przez wiele lat bądź też powypadkowe, jak również praktycznie nowe, w stanie idealnym.

  Jak wyceniacie samochody?

  Każdy samochód wyceniamy, oferując indywidualne podejście do klienta. Pracownik naszego skupu aut w Dębicy zawsze dba o to, aby wycena była w pełni korzystna dla klienta, gdyż jego zadowolenie jest dla nas kwestią priorytetową. Nie doszukujemy się wad na siłę i chętnie zwracamy uwagę na zalety.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Naszej firmie można sprzedać zarówno w pełni sprawny samochód, jak i zepsuty pojazd, którego nie opłaca się naprawiać. Zajmujemy się także skupem aut na części, jeśli jest to korzystniejsze rozwiązanie dla klienta.

  Skup aut Dębica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627