Skup aut Jasło - skup samochodów używanych

Skup aut w Jaśle zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych błyskawiczną sprzedażą swojego auta. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym i oferujemy za dany egzemplarz od 300 do 200 000 zł, zależnie od jego marki czy popularności. W naszym skupie samochodów używanych w Jaśle sprzedasz nie tylko auta osobowe, lecz także pojazdy specjalistyczne takie jak autobusy i auta ciężarowe.

Nasz auto skup 24h ma wiele zalet, dzięki którym jesteśmy obecnie najlepiej oceniani na całym rynku nie tylko w Jaśle, lecz także w innych miejscowościach całego kraju. Wśród wspomnianych zalet warto wymienić łatwy kontakt z naszymi pracownikami przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, jak również możliwość dojazdu na miejsce inspekcji auta naszym własnym transportem bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Już dziś skorzystaj z naszego skupu pojazdów Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Kontakt z naszą firmą Auto Kurek jest szybki i bezproblemowy. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu dostępny na stronie WWW lub wypełnić formularz kontaktowy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami, dlatego działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz wybrać dogodny dla siebie termin na oględziny pojazdu, który zamierzasz sprzedać.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu to najważniejszy etap naszej współpracy. W porównaniu do niezdecydowanych kupców nasz pracownik dokona inspekcji szybko i sprawnie i zawsze zaproponuje korzystną i rozsądną cenę, adekwatną do stanu wizualnego i technicznego samochodu. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i swoje pieniądze związane ze sprzedażą auta.


Kupno samochodu

W celu sfinalizowania transakcji wystarczy zaakceptować cenę zaproponowaną przez naszą firmę, a następnie podpisać stosowne dokumenty i przekazanie nam praw własności na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności wypłacamy pieniądze w gotówce.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Jasło

  Poznaj z bliska nasz skup aut w Jaśle i okolicach

  Nasz skup pojazdów ma wiele zalet, dzięki którym cieszymy się nieposzlakowaną opinią na rynku motoryzacyjnym. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych fachowców, którzy perfekcyjnie znają się na motoryzacji i mogą pomóc na każdym etapie sprzedaży samochodu. Co więcej, zwracamy także baczną uwagę na bezpieczeństwo każdej transakcji. Wszystkie sporządzane przez nas umowy są przejrzyste i doskonale zabezpieczają obie strony umowy. Dzięki możliwości skorzystania z naszego własnego transportu możesz umówić się na inspekcję auta w dowolnym miejscu praktycznie całego kraju, dzięki czemu możesz sprzedać nam także pojazd, którym nie można dojechać na miejsce jego analizy do naszego punktu. Ponadto w naszej firmie zajmujemy się także złomowaniem aut.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu oferujemy najkorzystniejsze warunki skupowania samochodów zarówno w całości, jak i na części. Możemy odkupić od Ciebie każdy rodzaj pojazdu – osobowe, ciężarowe, terenowe czy specjalistyczne. Rocznik, przebieg czy stan nie mają dla nas znaczenia, dlatego już dziś skorzystaj z usług naszego auto skupu 24h w Jaśle.

  Ile płacimy za samochody?

  Zaproponowana kwota za samochód zawsze mieści się w granicy od 300 do 200 000 zł i jest uzależniona przede wszystkim od modelu pojazdu, a także jego stanu. W wycenie uwzględniamy atuty danego modelu, dzięki czemu dokładamy wszelkich starań, aby ostateczna cena była zawsze korzystna dla naszych klientów.

  Jak wyceniacie samochody?

  Wycena samochodu odbywa się na podstawie oględzin, na które możesz umówić się z naszym pracownikiem w dowolnym dla siebie terminie, gdyż pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Im lepszy stan auta, tym wyższa cena, gdyż zwracamy szczególną uwagę na detale, w tym na ładnie zachowany lakier czy niewielki przebieg, a także na dodatkowe wyposażenie.

  Skup aut Jasło i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627