Skup aut Lesko - skup samochodów używanych

W skupie aut w Lesku możesz sprzedać zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe oraz specjalistyczne, takie jak autobusy czy auta terenowe i sportowe o przeznaczeniu na tor. W naszym skupie pojazdów sprzedasz nie tylko auta w idealnym stanie technicznym. Skupujemy także samochody powypadkowe, zniszczone, zdezelowane lub całkowicie wyeksploatowane i oferujemy za nie od 300 do 200 000 zł, zależnie od stanu, wyposażenia czy marki.

W skupie samochodów używanych w Lesku Auto Kurek pracują jedynie wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania współczesnych klientów. Właśnie dlatego pracujemy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, jak również zapewniamy możliwość dojazdu naszym własnym transportem na miejsce analizy danego samochodu. To znakomity wybór dla właścicieli zniszczonych aut, które nie mogą pojawić się u nas samodzielnie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW to pierwszy krok, który należy wykonać w celu podjęcia współpracy z naszą firmą Auto Kurek. Podczas rozmowy lub wymiany wiadomości z naszym konsultantem wystarczy umówić się na dogodny termin w celu przeprowadzenia oględzin pojazdu, a przy okazji podać pracownikowi najważniejsze informacje dotyczące samochodu, co przyspieszy cały proces sprzedaży.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu zawsze przebiegają szybko i sprawnie, gdyż są przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów z firmy Auto Kurek. Podczas inspekcji sprawdzają oni stan techniczny samochodu, zwracając również uwagę na szczegóły wizualne. Wszystko ma na celu zaproponowanie korzystnej i rozsądnej ceny, adekwatnej do stanu samochodu.


Kupno samochodu

Po procesie oględzin samochodu nasz specjalista przedstawi ofertę cenową skupu aut w Lesku Auto Kurek. Gdy zostanie ona zaakceptowana przez klienta, pracownik przekaże do podpisania stosowną umowę kupna-sprzedaży, po czym wypłaci zaproponowaną wcześniej kwotę w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Lesko

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut w Lesku i okolicach?

  Nasz skup aut w Lesku i okolicach nie bez powodu jest oceniany jako najlepszy w regionie. Dysponujemy największym doświadczeniem w branży złomowania i skupu aut, dlatego możemy zaoferować naszym klientom zdecydowanie najlepsze warunki współpracy. Nasi inspektorzy podczas wyceny auta zwracają uwagę na jego stan wizualny oraz techniczny i nie skupiają się wyłącznie na jego wadach, dzięki czemu np. dobrze utrzymany lakier czy bogate wyposażenie mogą mieć pozytywny wpływ na oferowaną przez naszą firmę cenę. Ponadto w auto skupie 24h tworzymy zawsze przejrzyste umowy, w których zawieramy jedynie najbardziej podstawowe zagadnienia prawne, dzięki czemu są one łatwe w zrozumieniu. Należność wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem bankowym na konto na wyraźne życzenie klienta.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut 24 w Lesku odkupujemy każdy rodzaj pojazdu w całości lub na części. Nie ma dla nas znaczenia model, marka, rocznik czy przebieg. Ponadto możesz nam sprzedać samochód praktycznie nowy, jak i całkowicie wyeksploatowany, który nie nadaje się do dalszej jazdy.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochód proponujemy cenę adekwatną do jego stanu, która zawsze mieści się w zakresie od 300 do 200 000 zł w zależności od modelu pojazdu. Na jej wpływ ma zarówno sprawność poszczególnych podzespołów i układów, jak również wygląd zewnętrzny samochodu, a także jego wnętrze i dodatkowe wyposażenie.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sprzedaż przebiega bardzo szybko i sprawnie, dzięki czemu nie musisz tracić swojego cennego czasu. Wystarczy się z nami skontaktować, umówić na inspekcję i zaakceptować proponowaną cenę, aby ostatecznie podpisać stosowne dokumenty i sfinalizować transakcję.

  Skup aut Lesko i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627