Skup aut Sanok - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Sanoku możesz sprzedać każdy rodzaj i wariant samochodu, zarówno auta w stanie doskonałym i praktycznie nowe, jak i pojazdy zupełnie wyeksploatowane, które lata świetności mają już dawno za sobą. Ponadto w naszym skupie pojazdów przyjmujemy zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe oraz dostawcze i specjalistyczne, takie jak autobusy. Oferujemy za każdy samochód w naszym skupie aut za gotówkę od 300 do 200 000 zł.

Nasz auto skup 24h jest jednym z najpopularniejszych na rynku, gdyż dopracowaliśmy na przestrzeni lat naszą ofertę do perfekcji. Istotne jest między innymi to, że pracujemy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować o każdej porze i umówić się na osobiste oględziny danego samochodu. Warto także wiedzieć, że dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy dotrzeć do każdego miejsca w kraju – i to za darmo!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług należy najpierw skontaktować się z naszymi pracownikami, korzystając w tym celu z infolinii lub wypełniając prosty i przejrzysty formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. To bardzo szybki sposób na kontakt, gdyż cenimy sobie czas naszych klientów.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu, na które należy się wcześniej umówić z naszym pracownikiem, odbywają się równie sprawnie i zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze. Podczas inspekcji specjalista z wieloletnim doświadczeniem sprawdzi stan pojazdu, a także oceni jego wygląd zewnętrzny, a na podstawie zebranych danych będzie mógł zaoferować korzystną i rozsądną cenę, która będzie adekwatna do stanu samochodu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży i przekazanie nam dokumentów dotyczących sprzedawanego pojazdu. Na koniec wpłacamy wcześniej zaakceptowaną należność. Rozliczenie zawsze jest gotówkowe, chyba że klient zażyczy sobie wypłacenie należności na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Sanok

  Czy skup aut za gotówkę Auto Kurek jest lepszym wyborem niż sprzedaż prywatna?

  Osoby decydujące się na sprzedaż własnego auta mogą spotkać się z wieloma problemami występującymi podczas tego rodzaju sprzedaży. Istotny jest między innymi fakt, iż wielu klientów i potencjalnie zainteresowanych osób podchodzi do danej oferty w zupełnie nieodpowiedzialny sposób, przez co często nie pojawiają się w umówionym miejscu bądź próbują obniżyć cenę poniżej granicy nieopłacalności. W naszym skupie aut w Sanoku jest zupełnie odwrotnie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy z chęcią udzielą wielu istotnych informacji na temat wszystkich naszych usług. Ponadto należność z tytułu sprzedaży auta w naszym skupie aut w Sanoku wypłacamy w formie gotówki do ręki, przygotowujemy również proste i przejrzyste umowy kupna-sprzedaży.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Sanoku?

  Skupujemy wszystkie pojazdu, zarówno osobowe, jak i ciężarowe. Możesz także sprzedać nam autobus i inne samochody specjalistyczne, o szczególnym przeznaczeniu. Nasz auto skup 24 w Sanoku działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz skontaktować się z nami w dogodnym dla siebie momencie. Istotny jest również fakt, że skupujemy auta niezależnie od ich stanu, modelu, marki, rocznika czy przebiegu.

  Ile płacimy za samochody?

  Cena proponowana przez naszą firmę Auto Kurek zawsze mieści się w przedziale od 300 do 200 000 zł i jest uzależniona od wyniku oględzin. Podczas inspekcji zwracamy uwagę na szczegóły dotyczące samochodu, na podstawie których możemy rozsądnie go wycenić. Liczy się stan techniczny i wizualny, a także model czy rocznik.

  Ile trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sprzedaż przebiega szybko i sprawnie, a także bezpiecznie. W ustalonym miejscu, po wcześniejszym kontakcie z naszym pracownikiem, odbywają się oględziny pojazdu, na podstawie których samochód jest wyceniany. Po zaakceptowaniu ceny i podpisaniu dokumentów gotówka wypłacana jest do ręki. Cała transakcja nie zajmuje więcej niż kilka dni.

  Skup aut Sanok i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627