Skup aut Krosno - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Krośnie możesz sprzedaż każdy rodzaj samochodu i w każdym stanie wizualnym oraz technicznym. Kupimy od Ciebie samochód osobowy, jak również auta specjalistyczne, a wśród nich ciężarówki i modele dostawcze. Kupujemy auta zarówno w doskonałym stanie, które wyglądają, jakby opuściły fabrykę kilka dni wcześniej, jak i pojazdy całkowicie zniszczone, powypadkowe lub spalone i po aktach wandalizmu.

Nasza firma skup samochodów używanych w Krośnie Auto Kurek stanowi znakomitą alternatywę sprzedaży w mediach oraz prasie. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować praktycznie o każdej porze. Ponadto dysponujemy własnym transportem, którym możemy odebrać samochód z wybranego miejsca, np. z parkingu lub spod domu – i to całkowicie za darmo!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Kontakt z naszą firmą jest pierwszym etapem współpracy. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego online znajdującego się na stronie internetowej, który jest szybki i prosty w wypełnieniu.


Weryfikacja pojazdu

Następnie przychodzi czas na oględziny pojazdu, które odbywają się w ustalonym terminie z naszym pracownikiem. Podczas inspekcji specjalista zwróci uwagę na każdy szczegół, który może korzystnie wpłynąć na wycenę. Istotny będzie zarówno stan techniczny, jak i wizualny, a także sprawność poszczególnych podzespołów i układów.


Kupno samochodu

Na koniec przychodzi czas na podpisanie stosownej umowy kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie praw własności samochodu na naszą firmę. Na jej podstawie wypłacana jest również ustalona wcześniej należność w gotówce do ręki klienta w dniu finalizacji transakcji. Na wyraźne życzenie możemy kwotę przelać na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego nasz skup aut w Krośnie jest lepszym wyborem niż konkurencja?

  Ogromną zaletą naszego skupu pojazdów w Krośnie jest między innymi fakt, iż działamy na tym rynku już od wielu lat i co roku wprowadzamy do oferty kolejne rozwiązania, które przyspieszają i usprawniają każdą transakcję. Oferujemy korzystny cennik skupu aut, który uwzględnia nie tylko wady danego auta, lecz także jego zalety w postaci dobrze utrzymanej powłoki lakierniczej czy bogatego wyposażenia. W naszym skupie aut na części i w całości pracują jedynie najlepsi fachowcy i profesjonaliści, którzy dysponują ogromną wiedzą na temat motoryzacji. Zawsze tworzymy bardzo korzystne umowy, które w pełni zabezpieczają dobro obu stron transakcji. Dlatego już dziś zadzwoń do naszego skupu aut powypadkowych i sprawnych i umów się na osobiste oględziny w naszym punkcie bądź skorzystaj z darmowej opcji dojazdu na miejsce przez naszego pracownika, który dokona analizy auta w wybranej lokalizacji bez dodatkowych opłat.

  skup aut krosno

  Skup samochodów w Krośnie – lepsza alternatywa dla sprzedaży w mediach

  Na nasz skup samochodów w Krośnie trafiają przeważnie klienci, którzy chcą szybko i bezpiecznie pozbyć się swojego auta i przeprowadzić całą transakcję w przyjemnej i miłej atmosferze. W przeciwieństwie do sprzedaży prywatnej oddanie auta na nasz skup jest w pełni bezpieczne. Nasze umowy zostały przygotowane przez najlepszych prawników, dlatego chronią obie strony w tym samym stopniu, a należność wypłacamy w formie przelewu natychmiastowego lub gotówki do ręki, dzięki czemu można ją od razu przeznaczyć na wybrany przez siebie cel. Standardowo sprzedaż w mediach społecznościowych lub w prasie jest czasochłonna i dość niebezpieczna. Na rynku znajduje się wielu oszustów.

  Lepiej sprzedać auto w naszym skupie samochodów w Krośnie czy je oddać na złom?

  Nasz skup samochodów w Krośnie od wielu lat wyznacza trendy na rynku, dlatego mamy obecnie także w naszej ofercie szereg innych usług, np. złomowanie. Proces kasacji auta jest przeznaczony głównie dla właścicieli samochodów uszkodzonych i mocno wyeksploatowanych, których się nie da lub nie opłaca naprawiać. Pojazdy powypadkowe, po powodzi, pożarach lub gradobiciu rzadko można sprzedać na rynku wtórnym. Nasza firma Auto Kurek prowadzi skup samochodów w Krośnie oraz złomowisko, dzięki czemu oferujemy praktycznie każdy rodzaj usług niezbędnych w motoryzacji.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Krośnie?

  W naszym auto skupie 24h Auto Kurek możemy odkupić od Ciebie każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz szybko i bezproblemowo pozbyć się samochodu osobowego, ciężarowego, a nawet autobusu. Odkupujemy modele w każdym stanie, niezależnie od marki, przeznaczenia, przebiegu czy rocznika, co jest dużym udogodnieniem dla naszych klientów.

  Ile płacimy za samochody?

  Cena za pojazd zawsze mieści się w przedziale od 300 do 200 000 zł. Ostateczna kwota uzależniona jest od stanu, modelu i rocznika. Na wycenę może również korzystnie wpłynąć dodatkowe wyposażenie lub zadbany lakier czy inne zalety, na które chętnie zwracamy uwagę podczas przeprowadzanej inspekcji.

  Jak wyceniamy samochody?

  Wyceniamy samochody podczas inspekcji przeprowadzanej w określonym terminie, który jest wybrany przez klienta. Działamy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. W trakcie oględzin zwracamy uwagę na dobre strony samochodu, dzięki czemu im lepszy jego stan, tym wyższa kwota, jaką możemy zaproponować.

  Skup aut Krosno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627