Skup aut Krosno - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Krośnie możesz sprzedaż każdy rodzaj samochodu i w każdym stanie wizualnym oraz technicznym. Kupimy od Ciebie samochód osobowy, jak również auta specjalistyczne, a wśród nich ciężarówki i modele dostawcze. Kupujemy auta zarówno w doskonałym stanie, które wyglądają, jakby opuściły fabrykę kilka dni wcześniej, jak i pojazdy całkowicie zniszczone, powypadkowe lub spalone i po aktach wandalizmu.

Nasza firma skup samochodów używanych w Krośnie Auto Kurek stanowi znakomitą alternatywę sprzedaży w mediach oraz prasie. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować praktycznie o każdej porze. Ponadto dysponujemy własnym transportem, którym możemy odebrać samochód z wybranego miejsca, np. z parkingu lub spod domu – i to całkowicie za darmo!

Kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Kontakt z naszą firmą jest pierwszym etapem współpracy. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego online znajdującego się na stronie internetowej, który jest szybki i prosty w wypełnieniu.


Weryfikacja pojazdu

Następnie przychodzi czas na oględziny pojazdu, które odbywają się w ustalonym terminie z naszym pracownikiem. Podczas inspekcji specjalista zwróci uwagę na każdy szczegół, który może korzystnie wpłynąć na wycenę. Istotny będzie zarówno stan techniczny, jak i wizualny, a także sprawność poszczególnych podzespołów i układów.


Kupno samochodu

Na koniec przychodzi czas na podpisanie stosownej umowy kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie praw własności samochodu na naszą firmę. Na jej podstawie wypłacana jest również ustalona wcześniej należność w gotówce do ręki klienta w dniu finalizacji transakcji. Na wyraźne życzenie możemy kwotę przelać na wskazane konto bankowe.

autozłomowanie aut - auto szrot Krosono

Dlaczego nasz skup aut w Krośnie jest lepszym wyborem niż konkurencja?

Ogromną zaletą naszego skupu pojazdów w Krośnie jest między innymi fakt, iż działamy na tym rynku już od wielu lat i co roku wprowadzamy do oferty kolejne rozwiązania, które przyspieszają i usprawniają każdą transakcję. Oferujemy korzystny cennik skupu aut, który uwzględnia nie tylko wady danego auta, lecz także jego zalety w postaci dobrze utrzymanej powłoki lakierniczej czy bogatego wyposażenia. W naszym skupie aut na części i w całości pracują jedynie najlepsi fachowcy i profesjonaliści, którzy dysponują ogromną wiedzą na temat motoryzacji. Zawsze tworzymy bardzo korzystne umowy, które w pełni zabezpieczają dobro obu stron transakcji. Dlatego już dziś zadzwoń do naszego skupu aut powypadkowych i sprawnych i umów się na osobiste oględziny w naszym punkcie bądź skorzystaj z darmowej opcji dojazdu na miejsce przez naszego pracownika, który dokona analizy auta w wybranej lokalizacji bez dodatkowych opłat.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W naszym auto skupie 24h Auto Kurek możemy odkupić od Ciebie każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz szybko i bezproblemowo pozbyć się samochodu osobowego, ciężarowego, a nawet autobusu. Odkupujemy modele w każdym stanie, niezależnie od marki, przeznaczenia, przebiegu czy rocznika, co jest dużym udogodnieniem dla naszych klientów.

Ile płacimy za samochody?

Cena za pojazd zawsze mieści się w przedziale od 300 do 200 000 zł. Ostateczna kwota uzależniona jest od stanu, modelu i rocznika. Na wycenę może również korzystnie wpłynąć dodatkowe wyposażenie lub zadbany lakier czy inne zalety, na które chętnie zwracamy uwagę podczas przeprowadzanej inspekcji.

Jak wyceniacie samochody?

Wyceniamy samochody podczas inspekcji przeprowadzanej w określonym terminie, który jest wybrany przez klienta. Działamy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. W trakcie oględzin zwracamy uwagę na dobre strony samochodu, dzięki czemu im lepszy jego stan, tym wyższa kwota, jaką możemy zaproponować.

Skup aut Krosno i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627