Skup samochodów marki Pontiac

Auto-Kurek to zaufana firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług. Jedną z nich jest skup samochodów Pontiac. Jeśli posiadasz pojazd, który chciałbyś sprzedać, skontaktuj się z nami, a nasi fachowcy przygotują wycenę i przedstawią Ci warunki umowy. Nie obawiaj się, że twój pojazd jest w złym stanie – interesują nas auta zarówno sprawne, jak i uszkodzone.

Skup aut Pontiac za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W ramach umowy możemy zaproponować Ci od 300 złotych nawet do 200 tysięcy złotych. Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od razu, a zapłatę za pojazd otrzymasz w ciągu kilku minut. Wybierz skup aut marki Pontiac w Auto-Kurek i skorzystaj z wysokiej jakości usług.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W Auto-Kurek czeka na Ciebie wykwalifikowany personel podchodzący do klienta profesjonalnie. Zadzwoń do nas, aby poznać szczegóły interesujących Cię ofert. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702.


Oględziny auta

Na własny koszt przyjedziemy do Ciebie i dokonamy oględzin pojazdu. Przygotuj dokumenty swojego auta, które będą niezbędne do przygotowania oferty. Będziemy potrzebować informacji odnośnie rocznika, marki, stanu technicznego.


Kupno samochodu

Umowę podpisujemy od ręki, a pieniądze trafiają do Ciebie w przeciągu kilku minut. Sam zdecyduj czy wolisz gotówkę czy przelew natychmiastowy.

Dlaczego Auto-Kurek jest firmą, którą powinieneś wybrać?

  • Szanujemy Twój czas – umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki
  • Zapłatę za pojazd otrzymujesz od razu – w formie gotówki lub przelewu
  • Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy rzetelnie wycenią twój samochód
  • Prowadzimy skup pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie technicznym
  • Nie obciążamy Cię dodatkowymi kosztami
  • Posiadamy szeroką ofertę usług – skup aut marki Pontiac jest jedną z nich

skup aut Pontiac

Szeroki zakres możliwości

Pragniemy ułatwić Ci całą czynność. Nie szukaj więc wielu firm z dziedziny sprzedaży samochodów – u nas wszystko załatwisz w jednym miejscu. Zajmujemy się także skupem pojazdów ciężarowych i dostawczych, niekoniecznie marki Pontiac. Skontaktuj się z nami poprzez infolinię i zapoznaj się także ze szczegółami usługi złomowania. Informacje na temat naszych usług znajdziesz w naszych licznych oddziałach, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Odwiedź nasze oddziały skupu aut w Koninie, Wrocławiu, bądź Turku.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ