Skup samochodów marki Mitsubishi

Chcesz sprzedać samochód, ale szukasz uczciwej firmy, która dokona atrakcyjnej wyceny? Przyjdź do Auto-Kurek, a my zaproponujemy Ci ofertę, na której wiele zyskasz. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym i znamy się na rzeczy. Skupujemy zarówno auta marki Mitsubishi, jak i modele innych producentów.

Skup aut Mitsubishi za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Oferujemy od 300 do 200 tysięcy złotych. Zadzwoń do Auto-Kurek i wybierz skup samochodów Mitsubishi. Nie pożałujesz! Umowę kupna-sprzedaży oraz zapłatę za pojazd dostaniesz u nas od ręki. Właśnie tak dbamy o naszych klientów. Wybierz skup aut marki Mitsubishi i zobacz, ile możesz zyskać!

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając Auto-Kurek, zyskujesz atrakcyjne warunki transakcji oraz trafiasz na wysokiej jakości obsługę. Skontaktuj z się z nami, a my przedstawimy Ci szczegóły. Nasza infolinia dostępna jest pod numerami 692 443 443 i 660 637 702.


Oględziny auta

Wysokiej jakości serwis to zadowolenie naszych klientów i dobra opinia o nas. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w celu dokonania oględzin przyjedziemy do Ciebie na własny koszt. Nasi specjaliści dokonają szczegółowej wyceny, dlatego przygotuj dokumenty swojego pojazdu.


Kupno samochodu

Dbamy o to, by doświadczenie z Auto-Kurek było dla Ciebie jak najprzyjemniejsze i mile wspominane, dlatego wszelkie formalności sprowadzamy do koniecznego minimum. Transakcja obejmuje tylko 3 proste kroki – uzgodnienie warunków umowy, podpisanie jej i zapłatę. Zarówno umowę, jak i pieniądze oferujemy Ci od ręki!

Dlaczego właśnie to nas powinieneś wybrać?

  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki
  • Przyjeżdżamy na własny koszt
  • Wycenę otrzymasz od nas gratis
  • Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym, nawet te uszkodzone
  • Skup aut marki Mitsubishi to tylko jedna ze świadczonych przez nas usług
  • Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy rzetelnie wycenią twój pojazd

skup aut Mitsubishi

Szeroka oferta to szerokie możliwości

Auto-Kurek to idealna firma dla kogoś, kto chce sprzedać swój samochód – niekoniecznie marki Mitsubishi – ale także pojazd dostawczy czy ciężarowy. Dodatkowo, w naszych oddziałach czy poprzez kontakt telefoniczny uzyskasz informację na temat złomowania samochodów. Sprawdź nasze oddziały rozlokowane na terenie całej Polski i poznaj szczegóły. Znajdziesz nasze skupy aut między innymi w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ