Skup samochodów marki MINI

Szukasz sposobu na szybkie i bezproblemowe sprzedanie swojego auta? Sprawdź Auto-Kurek i skorzystaj z usług ekspertów, którzy przeprowadzą Cię przez ten proces bezstresowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym i zatrudniamy najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy rzetelnie wycenią twój pojazd. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Skupujemy wszystkie samochody – zarówno sprawne, jak i uszkodzone.

Skup aut MINI za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W ramach transakcji możemy zaproponować Ci od 300 do 200 tysięcy złotych. Wybierz skup aut marki Mini w Auto-Kurek i sprawdź, jak łatwo możesz zyskać dodatkowe pieniądze za swój pojazd. Co więcej, doświadczysz wysokiej jakości usług i profesjonalnego podejścia do klienta. Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki, a pieniądze od razu trafiają do Ciebie. Masz opcję zdecydowana czy wolisz gotówkę czy przelew natychmiastowy.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Profesjonalna obsługa przeprowadzi Cię przez kolejne etapy sprzedaży. Zaufaj nam i skontaktuj się z nami przez infolinię. Nasi pracownicy są dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej stronie znajdziesz także formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Za wycenę nie zapłacisz nic. Nasi technicy sprawdzą twoje auto i zaproponują warunki transakcji. Będziemy jedynie potrzebować dokumentów wyszczególniających parametry twojego auta.


Kupno samochodu

Nasz sposób działania jest prosty. Wyceniamy Twój pojazd, określamy warunki transakcji i podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Zapłatę dostaniesz od nas od razu. Szybko, łatwo, bez zbędnych formalności.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie ofertę Auto Kurek?

  • Skupujemy auta w każdym stanie technicznym – nie musisz się obawiać, że pojazd jest uszkodzony
  • Płacimy od razu
  • Nasi wykwalifikowani technicy dokonają rzetelnej wyceny
  • Przyjeżdżamy do Ciebie na własny koszt
  • Wycenę otrzymujesz od nas za darmo
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki

skup aut Mini

Serwis, na który zasługujesz

Dbamy o naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego chcemy zaproponować Ci o wiele więcej usług niż tylko skup samochodów Mini. Oprócz samochodów osobowych, skupujemy pojazdy ciężarowe i dostawcze, pochodzące również od innych producentów. Zadzwoń do nas także wtedy, gdy chcesz poznać ofertę złomowania. Zapraszamy do któregoś z naszych oddziałów, znajdującego się między innymi w Brodnicy, Grudziądzu czy Inowrocławiu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ