Skup samochodów marki Dodge

Nie chcesz, aby twój stary samochód rdzewiał na parkingu? Wybierz więc usługi firmy Auto-Kurek, która od lat zajmuje się skupem samochodów. Odkupimy od Ciebie praktycznie każdy pojazd, niezależnie od tego, jaki jest jego stan techniczny. Poszukujemy samochodów całych, jak i mocno uszkodzonych.

Skup aut Dodge za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Jesteśmy w stanie zaoferować za nie od 300 do 200 000 złotych, w zależności od ich stanu. Skup samochodów Dodge, jak i innych marek, odbywa się przy minimum formalności. Wystarczy spisana od ręki umowa kupna-sprzedaży i twój podpis, abyś otrzymał pieniądze. Firma Auto-kurek jest w stanie zapłacić Ci w gotówce, bądź przelewem. Wszystko nawet w parę minut po podpisaniu umowy.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Znajdziesz nas pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej infolinii dowiesz się wszystkiego odnośnie przebiegu transakcji. Nasi specjaliści zwięźle lecz dokładnie wyjaśnią wszystko, o co zapytasz. Możesz także wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Kolejnym etapem w transakcji jest oczywiście wycena pojazdu. To my przyjeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres. Podczas oględzin weźmiemy pod uwagę stan techniczny, markę, rok produkcji. Następnie wyjdziemy z propozycją zakupu.


Kupno samochodu

Jeśli zgodzisz się na naszą cenę, przejdziemy do niezbędnych formalności. Przygotujemy umowę kupna-sprzedaży od ręki, a po jej podpisaniu otrzymasz gotówkę lub przelew na konto bankowe. Wszystko odbędzie się sprawnie i szybko.

Gwarantujemy:

  • pomoc na każdym etapie transakcji
  • uczciwą oraz wiarygodną wycenę, którą wykonają nasi specjaliści
  • transport samochodu na nasz koszt
  • szybką wypłatę gotówki lub przelew bankowy, w zależności od preferencji
  • zaufanie – ponieważ na rynku istniejemy od wielu lat
  • indywidualne podejście do każdego klienta

skup aut Dodge

Jesteśmy blisko Ciebie

Auto-kurek to skup aut marki Dodge oraz innych marek, który ma siedzibę zarówno w stolicy kraju, jak i w Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku czy Sieradzu. Miast jest wiele, dzięki czemu masz go zawsze na wyciągnięcie ręki. Oprócz skupu pojazdów zajmujemy się także ich złomowaniem. Zapraszamy do nas, jeśli masz na sprzedaż auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe. Kupujemy nie tylko modele marki Dodge, ale również BMW, Citroën i praktycznie każdej, jaką można spotkać na drogach.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ