Skup samochodów marki Ford

Wybierając skup aut marki Ford, a więc w firmie Auto-Kurek otrzymujesz pewność szybkiej transakcji pozbawionej zbędnych formalności. Od lat skupujemy od naszych klientów samochody wszelkiego rodzaju. Jesteśmy w stanie zaoferować za nie od 300 do 200 000 złotych. Wszystko zależy od stanu technicznego pojazdu, jednak kupujemy zarówno nieuszkodzone, jak i powypadkowe auta.

Skup aut Ford za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Podczas udanej transakcji spisujemy od ręki umowę kupna-sprzedaży. Po jej podpisaniu otrzymujesz określoną sumę pieniędzy w gotówce. Jesteśmy także w stanie wykonać natychmiastowy przelew na podane przez Ciebie konto. Skup samochodów Ford to propozycja dla osób, które nie używają już swoich pojazdów, a chcieliby na nich jeszcze coś zarobić.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702. Naszą współpracę rozpoczniemy od wytłumaczenia Ci zasad współpracy. Rozwiejemy Twoje wątpliwości odnośnie transakcji czy wypłaty gotówki. Jeżeli chciałbyś skorzystać z innej metody kontaktu, wybierz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem podczas transakcji jest wycena pojazdu. Aby jej dokonać, nasi specjaliści przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres. Podczas wyceny wezmą pod uwagę przede wszystkim stan techniczny pojazdu, ale również jego rok produkcji oraz markę. Następnie przedstawią Ci uczciwą ofertę.


Kupno samochodu

Jeżeli przyjmiesz naszą ofertę przejdziemy do formalności związanych z kupnem przez nas pojazdu. Wystarczy umowa kupna-sprzedaży i twój podpis na tym dokumencie, a Ty będziesz mógł otrzymać za niego odpowiednią kwotę.

Wybierając nas otrzymujesz:

  • Indywidualne podejście do klienta
  • Szybki przebieg całej transakcji kupna-sprzedaży
  • Uczciwą wycenę pojazdu
  • Możliwość sprzedaży pojazdów ciężarowych i dostawczych
  • Pomoc specjalistów
  • Transport, za który nic nie płacisz

skup aut Ford

Auto-Kurek, czyli szybka i bezpieczna sprzedaż samochodu

Od lat specjalizujemy się w skupie samochodów osobowych, jednak kupujemy od naszych klientów również pojazdy dostawcze i ciężarowe. Działamy w wielu miastach w Polsce, między innymi nasze skupy aut znajdziesz w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu. Oprócz skupu samochodów używanych zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Oczywiście skup aut marki Ford to nie wszystko, ponieważ kupimy od Ciebie także modele innych producentów, jak BMW, Volkswagen czy Volvo.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ