Skup samochodów marki Audi

Na twoim podjeździe stoi nieużywany samochód? Wieloletnie użytkowanie spowodowało, że nie nadaje się on już do jazdy? A może po prostu kupiłeś nowszy model? W takim wypadku nie potrzebujesz już starego pojazdu. Możemy go więc od Ciebie odkupić. Zajmujemy się tym od wielu lat, dzięki czemu masz pewność, że dojdziemy do szybkiego porozumienia. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym. W zależności od tego, oferujemy za nie od 300 do 200 000 złotych.

Skup aut Audi za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Skup aut marki Audi to idealna propozycja dla posiadaczy tego typu samochodów. Sporządzimy umowę kupna – sprzedaży praktycznie “od ręki”, dzięki czemu nie musisz martwić się zbędnymi formalnościami. Pieniądze za skup samochodów Audi otrzymasz gotówką zaraz po podpisaniu umowy lub przelewem na konto bankowe.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zapraszamy Cię do skorzystania z naszej infolinii. Pod numerami telefonów 692 443 443, 660 637 702. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące kupna przez nas twojego Audi.


Oględziny auta

Oględzin pojazdu dokonujemy na miejscu, u właściciela. O dogodnej dla Ciebie porze nasi specjaliści dotrą pod wskazany adres, aby obejrzeć pojazd, który chcesz sprzedać. Usługa ta jest darmowa, a wykonujemy ją na podstawie rocznika, marki pojazdu czy ogólnego stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest oczywiście kupno samochodu. Sporządzamy stosowną umowę kupna-sprzedaży, a pieniądze za auto otrzymujesz w gotówce lub przelewem. Zapewniamy brak żmudnych formalności.

Dlaczego właśnie my?

  • Brak zbędnych formalności
  • Szybka wypłata gotówki lub przelew bankowy
  • Wiarygodna wycena pojazdu
  • Po odbiór samochodu przyjeżdżamy własnym transportem
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta
  • Skupujemy samochody, bez względu na ich stan, markę czy rodzaj

skup aut Audi

Jesteśmy praktycznie wszędzie

W Auto-Kurek cenimy sobie osobisty kontakt z klientem. Dlatego też znajdziesz nas w wielu miastach w Polsce. Są to między innymi Konin, Warszawa czy Poznań. Co ważne skup samochodów Audi to nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować. Odkupimy od Ciebie także pojazdy ciężarowe czy naczepy. Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów, więc kupimy również modele nienadające się do dalszego eksploatowania. Nie ograniczamy się oczywiście do jednej marki. U nas sprzedasz modele Fiata, Alfa Romeo czy Volkswagena.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ