Skup samochodów marki Bugatti

Jeśli chciałbyś pozbyć się samochodu, który od lat stoi na podjeździe i nie jest już przez Ciebie używany, zapraszamy do skupu Auto-Kurek. Oferujemy korzystne ceny za samochody o złym stanie technicznym czy dużym przebiegu. Kwota, jaką jesteśmy w stanie wyłożyć to 300 złotych do nawet 200 000 złotych.

Skup aut Bugatti za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Skupujemy samochody różnych producentów. Prowadzimy między innymi skup aut marki Bugatti. Modele tego producenta kupimy w stanie dobrym, jak i po uszkodzeniach czy nawet wypadkach. Skup samochodów Bugatti odbywa się niesamowicie szybko, bez zbędnych formalności. Po wszystkim sporządzimy umowę kupna-sprzedaży, a Ty otrzymasz gotówkę do ręki lub przelew bankowy na konto.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii pod numerami telefonów 660 637 702 oraz 692 443 443 . Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie kupna przez nas pojazdów. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie w prosty sposób można wypełnić formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem są oczywiście oględziny auta. Naszych specjalistów wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres. Ocenią oni stan techniczny pojazdu. Na jego podstawie, jak też w zależności od roku produkcji czy marki, określona zostanie kwota, jaką jesteśmy w stanie za pojazd zaoferować.


Kupno samochodu

Ostatni krok to oczywiście kupno samochodu. Sporządzamy odpowiednią umowę kupna-sprzedaży. Po podpisie odbieramy samochód, a Ty z kolei otrzymujesz za niego należną zapłatę w gotówce lub przelewem w zależności od preferencji.

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na:

  • Minimum formalności
  • Rzetelną wycenę pojazdu
  • Prostą i szybką transakcję z “pieniędzmi od ręki”
  • Możliwość sprzedaży samochodów osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych
  • Uczciwy zarobek, bez względu na stan techniczny pojazdu
  • Fachową pomoc i doradztwo

skup aut Bugatti

Wybierz skup w Twojej okolicy

Dzięki temu, że posiadamy siedziby w wielu miastach w Polsce, znajdziesz nas bez problemu między innymi w Głogowie, Lubinie czy Oleśnicy. Kupimy od Ciebie samochód osobowy, ale również dostawczy czy ciężarowy. Skup aut marki Bugatti to świetna oferta, jeśli potrzebujesz gotówki, a samochód i tak stoi na podjeździe nieużywany. Kupimy od Ciebie także modele innych producentów, jak Alfa Romeo, Citroën czy Peugeot. Od wielu lat zajmujemy się także złomowaniem pojazdów.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ