Skup samochodów marki Daewoo

Kupiłeś nowy samochód, ponieważ stary nie nadawał się już do jazdy? Nie wiesz co z nim zrobić i tylko zajmuje miejsce na podjeździe lub w garażu? Jesteśmy po to, aby temu zaradzić. Auto-Kurek istnieje od wielu lat prowadząc usługi kupna samochodów osobowych w każdym stanie technicznym, w tym skup samochodów Daewoo. Bez względu na to czy jest on cały czy uszkodzony, odkupimy go od Ciebie.

Skup aut Daewoo za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Skupujemy pojazdy różnych producentów, więc nie masz się o co martwić. Skup aut marki Daewoo to doskonały tego przykład. Jesteśmy w stanie zaoferować od 300 do 200 000 złotych za pojazd. Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności. Wystarczy przygotowana przez nas umowa kupna-sprzedaży. Pieniądze za auto otrzymasz w gotówce lub przelewem bankowym.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Znajdziesz nas pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702. Specjaliści na naszej infolinii chętnie doradzą oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Wytłumaczymy Ci również cały przebieg transakcji. Możesz jednak skorzystać także z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Kolejny krokiem będzie wycena pojazdu. Pod wskazany przez Ciebie adres wyślemy specjalistów, którzy na podstawie roku produkcji, marki czy stanu technicznego auta wycenią pojazd. Jeśli kwota jaką zaoferujemy będzie satysfakcjonująca, przejdziemy do ostatniego etapu transakcji.


Kupno samochodu

Jest nim oczywiście kupno samochodu i dopełnienie formalności z tym związanych, za sprawą spisanej od ręki umowy kupna-sprzedaży. Wystarczy twój podpis, abyś mógł cieszyć się gotówką lub przelewem na konto za sprzedany pojazd.

Dlaczego właśnie my?

  • jesteśmy doświadczonym zespołem, któremu można zaufać
  • współpracujemy z najlepszymi specjalistami
  • wyceniamy samochody wiarygodnie i uczciwie
  • pomagamy na każdym etapie transakcji
  • z nami sprzedasz auto osobowe, dostawcze i ciężarowe
  • kupujemy pojazdy bez względu na ich stan techniczny

skup aut Daewoo

Wybór firmy Auto-Kurek to przemyślana decyzja

Jesteśmy na rynku od lat, także mamy ogromne doświadczenie w tym, co robimy. Kupimy od Ciebie zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy dostawczy. Mamy siedziby w wielu miastach, między innymi w Wołominie, Ząbkach i Żyrardowie. Skup samochodów Daewoo to idealna propozycja dla osób, które nie korzystają już z aut tej marki. Skupujemy również pojazdy, takich producentów jak Citroën, Peugeot czy Fiat. Zajmujemy się także złomowaniem aut.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ