Skup samochodów marki Citroen

Chciałbyś sprzedać swoje nieużywane auto, jednak jest ono zbyt stare lub zniszczone, aby zrobić to tradycyjną metodą? W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z usług firmy Auto-Kurek. Jest to skup aut marki Citroën oraz wielu innych producentów dostępnych na rynku. Od lat zajmujemy się skupem pojazdów.

Skup aut Citroën za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Jesteśmy w stanie zaoferować od 300 do 200 000 złotych za egzemplarz, w zależności od tego w jakim jest stanie. Przyjmujemy auta w stanie kompletnym, jak też uszkodzone. Skup samochodów Citroën odbywa się szybko i sprawnie. Wystarczy twój podpis na umowie kupna-sprzedaży, a w kilka minut otrzymasz gotówkę lub też przelew bankowy na swoje konto, jeśli takie są twoje preferencje. Mamy wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że do nich dołączysz.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702. W tym miejscu nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania, włącznie z tymi odnośnie samej sprzedaży. Możesz także skorzystać z formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Następnie pod wskazany przez Ciebie adres przyjadą nasi specjaliści od wyceny auta. To oni na podstawie stanu technicznego oraz kilku innych czynników określą, ile jesteśmy w stanie za samochód zaoferować. Pamiętaj, że nie będzie to kwota niższa niż 300 złotych.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem naszej współpracy będzie oczywiście kupno przez nas twojego samochodu. Wystarczy jedynie umowa kupna-sprzedaży, a gotówka trafi do twoich rąk lub przelewem na konto bankowe.

Wybierając nas, otrzymujesz:

  • profesjonalne usługi firmy, która na rynku istnieje już wiele lat
  • wiarygodną i uczciwą wycenę pojazdu
  • pomoc na każdym etapie transakcji
  • transport, którym zabierzemy pojazd na własny koszt
  • brak zbędnych formalności
  • indywidualne podejście i fachowe doradztwo

skup aut Citroen

Sprzedaż auta z firmą Auto-Kurek

Dzięki nam sprzedasz swój samochód w wielu miastach w Polsce. Nasz skup aut znajdziesz w Nowym Dworze Mazowieckim, Otwocku czy Piasecznie. Kupimy od Ciebie nie tylko samochód osobowy, ale również dostawczy czy ciężarowy. Skup aut marki Citroën to nie wszystko, bowiem oferujemy świetne ceny za pojazdy producenta BMW, Volkswagen czy Audi. Jeśli Twój samochód nie nadaje się już do użytku, oferujemy również złomowanie, którymi zajmujemy się od początku naszej działalności.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ