Skup samochodów marki Fiat

Firma Auto-Kurek działa na rynku od lat. Specjalizuje się w kupnie samochodów, bez względu na ich stan techniczny. Jest to między innymi skup aut marki Fiat, ale również pojazdów innych producentów. Przyjmujemy auta całe, jak i uszkodzone. Oferujemy za nie naprawdę przyzwoitą kwotę od 300 złotych do nawet 200 000 złotych, w zależności od ich stanu. Skup samochodów Fiat to oczywiście minimum formalności.

Skup aut Fiat za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wystarczy umowa kupna-sprzedaży, którą wypiszemy od ręki. Następnym krokiem po jej podpisaniu będzie już wypłata gotówki. Alternatywnie możemy przelać pieniądze na numer podanego przez Ciebie konta bankowego. Jeżeli więc masz samochód, którym już nie jeździsz, zapraszamy do nas!

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii pod numerami telefonów 692 443 443 lub 660 637 702. Nasi specjaliści postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości na temat przebiegu transakcji. Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego, jaki udostępniamy na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Krokiem drugim są oględziny pojazdu. Odbywa się to przy udziale doświadczonych specjalistów z naszej firmy. To oni przyjadą pod wskazany adres, więc transportem nie musisz się martwić. Wezmą pod uwagę rok produkcji modelu, markę czy stan techniczny. Następnie przedstawią Ci odpowiednią ofertę za samochód.


Kupno samochodu

Po dogadaniu się w kwestii ceny przejdziemy do formalności. Przygotujemy od ręki umowę kupna-sprzedaży, a po jej podpisaniu bezzwłocznie otrzymasz pieniądze za pojazd, który sami od Ciebie odbierzemy. Przyjedziemy w tym celu własnym transportem.

Dlaczego właśnie firma Auto-Kurek?

  • Mamy wieloletnie doświadczenie w branży
  • Pracujemy z wysokiej klasy specjalistami
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  • Oferujemy uczciwe i wiarygodne stawki
  • Skupujemy każdy rodzaj pojazdy
  • Stan techniczny nie ma dla nas znaczenia

skup aut Fiat

Auto-Kurek – mądry wybór dla osób chcących sprzedać swój samochód

Wybierając firmę Auto-Kurek pamiętaj, że możesz sprzedać zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe. Ich transportem nie musisz się przejmować, bowiem leży to już w naszym geście. Nasze skupy aut znajdziesz w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu, więc zawsze będziesz miał do nas blisko. Poza skupem sprawnych pojazdów zajmujemy się ich złomowaniem. Skup aut marki Fiat to nie wszystko – chętnie przyjmujemy samochody innych producentów, takich jak Citroën, Dodge czy BMW.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ