Skup samochodów marki Subaru

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu, skorzystaj z usług Auto-Kurek. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym i słyniemy z wysokiej jakości usług. Zajmujemy się skupem pojazdów, bez względu na ich stan techniczny. W ramach transakcji możemy Ci zaoferować od 300 do 200 tysięcy złotych!

Skup aut Subaru za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wybierz skup aut marki Subaru w Auto-Kurek. Wysoka jakość naszych usług Cię zaskoczy. Szanujemy twój czas i dlatego umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Za twój samochód zapłacimy gotówką lub przelewem natychmiastowym, aby pieniądze trafiły do Ciebie w ciągu kilku minut. Wybierz skup samochodów Subaru w Auto-Kurek i ciesz się usługami, które z pewnością polecisz swoim znajomym.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

U nas czekają na Ciebie wysokiej jakości serwis i profesjonalna obsługa. Poznaj szczegóły naszej oferty już dziś i skontaktuj się z nami przez infolinię pod numerem 692 443 443 lub 660 637 702. Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania i wyjaśnimy proces transakcji. Możesz też skorzystać z formularza zgłoszeniowego.


Oględziny auta

Przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres i wycenimy twój pojazd – za darmo. Niezbędne będą dokumenty samochodu; informacje, takie jak stan techniczny, marka i rocznik.


Kupno samochodu

Po dokonaniu oględzin i wycenie pojazdu, dochodzi do podpisania umowy. Zapłatę za auto dostaniesz od nas od razu w formie gotówki lub przelewem natychmiastowym, wedle preferencji.

Co daje Ci Auto-Kurek?

  • Interesują nas wszystkie pojazdy, bez względu na ich stan techniczny
  • Wycena nic Cię nie kosztuje
  • Dojeżdżamy do każdego zakątka Polski – na własny koszt
  • Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki
  • Zapłatę dostajesz od razu – w formie gotówki lub przelewu
  • Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy dokonają skrupulatnej wyceny

skup aut Subaru

Usługa, na którą zasługujesz

W Auto-Kurek oferujemy szeroką ofertę świadczonych usług. Zależy nam na dostarczaniu usług, których potrzebujesz, dlatego skupujemy nie tylko samochody osobowe, ale także auta dostawcze i ciężarowe. W naszej ofercie znajdziesz także usługę złomowania. Nie ograniczamy Cię i dlatego skupujemy nie tylko pojazdy marki Subaru, ale także egzemplarze od innych producentów. Sprawdź, gdzie są nasze oddziały w miastach całej Polski. Jesteśmy między innymi w Warszawie, Mławie i Piasecznie. Zapraszamy!

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ