Skup samochodów marki Honda

Jeśli potrzebujesz sprzedać pojazd, skorzystaj z usług Auto-Kurek. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i słyniemy z serwisu na najwyższym poziomie. Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym zarówno te całe, lekko uszkodzone, jak i wymagające solidnej pomocy mechanika, jednakże od tego zależy ile możemy Ci za nie zaoferować. Kwoty wynoszą od 300 zł do nawet 200 tysięcy złotych!

Skup aut Honda za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Wybierz skup aut marki Honda w Auto-Kurek i przekonaj się, że jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które zaoferuje Ci atrakcyjne ceny za twój samochód. Wysoka jakość naszych usług Cię zaskoczy. Nie będziemy marnować twojego czasu i bezsensownie przedłużać transakcji, dlatego umowę kupna-sprzedaży sporządzamy w oddziale od ręki. Za auto zapłacimy gotówką lub przelewem natychmiastowym, aby pieniądze trafiły do Ciebie od razu.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W Auto-Kurek oferujemy Ci wysokiej jakości usługi i uczciwą transakcję. Nie czekaj i poznaj szczegóły naszej oferty już teraz. Skontaktuj się z infolinią pod numerami 692 443 443 lub 660 637 702. Nasi pracownicy odpowiedzą na twoje pytania. Skorzystaj także z formularza zgłoszeniowego.


Oględziny auta

Skontaktuj się z nami, a nasi fachowcy przyjadą pod wskazany adres i dokonają szczegółowej wyceny. Przygotuj niezbędną dokumentację samochodu na temat jego stanu technicznego, a ułatwi nam to pracę.


Kupno samochodu

Po oględzinach pojazdu i sporządzeniu zaakceptowanej przez obie strony wyceny, dochodzi do transakcji. Umowę sporządzamy od ręki. Sam decydujesz o tym, czy wolisz otrzymać gotówkę czy natychmiastowy przelew.

Co zyskujesz decydując się na nasze usługi?

  • Szanujemy twój czas, dlatego umowę sporządzamy od ręki
  • Zapłatę otrzymasz od razu
  • Nasi fachowcy dokonają uczciwej wyceny
  • Na własny koszt dotrzemy do każdego zakątka Polski
  • Wycena jest darmowa
  • Interesują nas wszystkie pojazdy, bez względu na ich stan techniczny

skup aut Honda

Wysoki serwis i szeroka oferta usług

Auto-Kurek nie jest zwykłą firmą specjalizującą się w skupie aut. Oferujemy znacznie szerszą ofertę. Zależy nam na zadowoleniu klientów i dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, dlatego prowadzimy skup samochodów Honda. Skupujemy też auta dostawcze i ciężarowe. W naszej ofercie znajdziesz także usługę złomowania. Nie interesują nas wyłącznie pojazdy marki Honda, ale także produkty innych firm produkujących samochody. Sprawdź nasze skupy aut także w innych miastach Polski, takich jak Chodzież, Kalisz czy Jarocin.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ