Skup samochodów marki Lada

Jeśli potrzebujesz sprzedać pojazd, trafiłeś w idealne miejsce. Auto-Kurek jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji i słynie z wysokiej jakości serwisu, któremu ufają klienci. Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym, nie ma znaczenia czy auto jest całe, lekko uszkodzone, czy też wymagające wsparcia technika. Od jego stanu technicznego będzie zależało, ile możemy Ci za nie zapłacić.

Skup aut Łada za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Oferujemy od 300 złotych do nawet 200 tysięcy złotych! Wybierz skup aut marki Łada w Auto-Kurek. Stawiamy na konkretne rozwiązania, dlatego umowę kupna-sprzedaży sporządzamy w oddziale od ręki. Po podpisaniu umowy, zapłacimy za twój pojazd gotówką lub prześlemy pieniądze na konto. W Auto-Kurek oferujemy Ci skup aut marki Łada oraz innych producentów.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i poznaj warunki transakcji skupu pojazdów. Nasi pracownicy odpowiedzą na twoje pytania. Skontaktuj się z infolinią pod numerami 692 443 443 lub 660 637 702, albo skorzystaj z formularza zgłoszeniowego online.


Oględziny auta

Oferujemy darmową wycenę i dojazd do dowolnej miejscowości na terenie Polski. Zadzwoń do nas, a nasi technicy przyjadą do Ciebie i dokonają fachowej wyceny. Przygotuj dokumentację pojazdu na temat jego stanu technicznego, a ułatwi to nam dokonanie obliczeń.


Kupno samochodu

Jeżeli warunki transakcji będą akceptowalne dla obu stron, dochodzi do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Natychmiast otrzymasz także zapłatę. Dostajesz ją od nas od ręki – w formie gotówki lub przelewu natychmiastowego.

Co zyskujesz dzięki Auto-Kurek?

  • Szybki przebieg transakcji, ponieważ umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki
  • Zapłata trafia do Ciebie od razu po podpisaniu umowy
  • Rzetelną wycenę wykwalifikowanych fachowców
  • Dojeżdżamy do każdego zakątka Polski na własny koszt
  • Za wycenę nie płacisz nic
  • Stan techniczny twojego pojazdu nie ma dla nas znaczenia

skup aut Łada

Sprawdzone usługi i szeroka oferta

W Auto-Kurek zajmujemy się nie tylko skupem samochodów marki Łada, ale posiadamy znacznie szerszą ofertę. Zadzwoń do nas i pozwól wycenić także samochody ciężarowe i dostawcze. Interesują nas wszyscy producenci, nie tylko marka Łada. Wśród naszych usług znajdziesz także opcję złomowania. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że warto zaufać właśnie nam. Sprawdź nasze oddziały w całej Polsce, m.in. w Łodzi, Warszawie czy Koninie.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ