Skup samochodów marki Chevrolet

Auto-Kurek to firma, która na rynku działa od wielu lat. Specjalizujemy się w skupie samochodów każdej marki. Jeśli więc nieużywany przez Ciebie pojazd zajmuje już tylko miejsce na podjeździe, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy w stanie zaoferować za auto od 300 do 200 000 złotych, w zależności od jego stanu technicznego. Kupujemy auta każdego producenta. Skup samochodów Chevrolet to doskonały tego przykład. Co ważne, cała transakcja odbywa się niesamowicie szybko i bez zbędnych formalności.

Skup aut Chevrolet za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Po oględzinach pojazdu i zaoferowaniu Ci odpowiedniej kwoty, zawieramy umowę kupna-sprzedaży. Po podpisaniu pieniądze trafią do Ciebie od razu w postaci gotówki lub przelewem bankowym. Skup aut marki Chevrolet to doskonała propozycja, jeśli akurat potrzebujesz zastrzyku gotówki, a pojazdu i tak od dawna nie używasz.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii pod numerami telefonów 692 443 443 lub 660 637 702. Nasi specjaliści pomogą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Możesz również wejść na naszą stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem w transakcji są oględziny pojazdu. Przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres i dokładnie obejrzymy twój samochód. Weźmiemy pod uwagę między innymi rok produkcji, markę oraz stan techniczny. Po wycenie otrzymasz od nas ostateczną ofertę.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest oczywiście podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłata gotówki lub wykonanie przelewu. Wystarczy jeden podpis na dokumencie. Co ważne, przyjedziemy po samochód własnym transportem, na nasz koszt.

Warto nas wybrać bo:

  • Wyceniamy uczciwie
  • Pracują z nami wysokiej klasy specjaliści
  • Przetransportujemy twój samochód na własny koszt
  • Przyjmujemy wszystkie auta, bez względu na markę czy jego stan
  • Zapewniamy pomoc przez infolinię
  • Posiadamy ogromne doświadczenie w branży

skup aut Chevrolet

Auto-Kurek – zawsze blisko Ciebie

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, nie musisz szukać nas na drugim końcu Polski. Jesteśmy w wielu miastach, posiadamy skup aut w Ciechanowie, Grodzisku Mazowieckim czy Legionowie. Nie skupujemy tylko i wyłącznie samochodów osobowych, ale również ciężarowe i dostawcze marek, takich jak Citroën, Chevrolet czy BMW. Jeśli twój pojazd nadaje się jedynie do zezłomowania, możesz skorzystać z naszych usług, bowiem złomowanie także jest w naszej ofercie.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ