Skup samochodów marki Nissan

W Auto-Kurek oferujemy Ci wysokiej jakości serwis i szeroki wachlarz usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Jeżeli chcesz sprzedać samochód marki Nissan, zgłoś się do nas! Sprawdź, ile możesz zyskać dzięki naszym usługom. Oferujemy atrakcyjną wycenę wahającą się pomiędzy 300 a 200 tysiącami złotych.

Skup aut Nissan za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Skupujemy samochody Nissan bez względu na ich stan techniczny, jednak to od niego zależy, ile będziemy mogli Ci za niego zaoferować. Umowę podpisujemy od ręki! Tak samo jest z pieniędzmi. Oferujemy gotówkę lub przelew natychmiastowy – decyzja należy do Ciebie. Wybierz skup aut marki Nissan i ciesz się atrakcyjną ofertą oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, stale poszerzamy swoją ofertę. Zadzwoń do nas i sprawdź, jakie usługi możemy Ci zaoferować. Jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Na naszej stronie czeka na Ciebie także formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Dbamy o naszych klientów, dlatego na własny koszt przyjeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres. Wycena również Cię nic nie kosztuje. Nasi fachowcy sprawdzą twój samochód i zaproponują atrakcyjną zapłatę. Do wykonania wyceny będziemy potrzebować takich informacji, jak marka, rocznik i stan techniczny.


Kupno samochodu

Chcemy, aby transakcja przebiegła sprawnie, dlatego umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki. Zapłatę otrzymasz od nas od razu – gotówką lub przelewem natychmiastowym.

Jakie możliwości daje Ci korzystanie z usług Auto Kurek?

  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki
  • Interesują nas zarówno auta w pełni sprawne, jak i częściowo uszkodzone
  • Po podpisaniu umowy otrzymasz zapłatę w przeciągu kilku minut
  • Wykwalifikowani specjaliści dokonają uczciwej wyceny
  • W naszej ofercie znajdziesz wiele dodatkowych usług, nie tylko skup aut

skup aut Nissan

Szerokie spektrum możliwości

W Auto-Kurek znajdziesz bogatą ofertę usług. Skup aut marki Nissan jest jedną z nich. Zajmujemy się również skupem samochodów innych marek, pojazdów ciężarowych i dostawczych. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci opowiedzą Ci o zasadach działania firmy. Jeśli posiadasz auta, które chciałbyś zezłomować, również możesz się z nami skontaktować. Sprawdź naszą ofertę i przyjdź do jednego z oddziałów. Znajdziesz nas w wielu miastach na terenie całej Polski, w tym w Bydgoszczy, Poznaniu czy Ciechanowie.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ