Skup samochodów marki Bentley

Chcesz zarobić na nieużywanym samochodzie, który może nie nadawać się już do jazdy? W takim wypadku skorzystaj ze skupu aut Auto-Kurek. To miejsce, w którym możesz sprzedać pojazd w naprawdę dobrej cenie. Oferujemy między innymi skup aut marki Bentley. Przyjmujemy samochody tego producenta zarówno w kompletnym stanie, jak i uszkodzone.

Skup aut Bentley za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Kwota, którą otrzymasz zależy od stanu technicznego pojazdu. Nasze widełki obejmują przedział od 300 złotych do nawet 200 000 złotych. Co ważne, sprzedajesz nam pojazd bez zbędnych formalności. Umowę kupna-sprzedaży podpiszemy od ręki, a Ty otrzymasz gotówkę lub przelew zaraz po podpisaniu umowy. Skup samochodów Bentley to świetna oferta ze względu na minimum formalności z naszej strony i szybką zapłatę gotówką, bądź przelewem bankowym.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702. Odpowiemy wyczerpująco na wszystkie pytania na temat sprzedaży pojazdu. Na naszej stronie jest dostępny także formularz zgłoszeniowy, za pośrednictwem którego również możesz się z nami skontaktować.


Oględziny auta

Pod wskazany przez Ciebie adres wyślemy specjalistów, którzy wycenią pojazd. Bierzemy pod uwagę między innymi rok produkcji samochodu, markę, czy też jego stan techniczny. Pamiętaj, że skupujemy pojazdy bez względu na wiek czy jego stan.


Kupno samochodu

Po oględzinach i ustaleniu ceny złożymy Ci propozycję jego zakupu. Jeżeli kwota będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, sporządzimy umowę kupna-sprzedaży. Pieniądze otrzymasz od ręki, zaraz po jej podpisaniu. Jeśli wolisz przelew bankowy, również jest taka możliwość.

Dlaczego właśnie my?

  • Oferujemy tylko i wyłącznie wiarygodne stawki
  • Z nami wszystko odbywa się bez zbędnych formalności
  • Skupujemy samochody całe i uszkodzone
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Gotówkę za sprzedaż otrzymujesz od ręki
  • Po odbiór samochodu przyjeżdżamy własnym transportem

skup aut Bentley

Skup samochodów na wyciągnięcie ręki

Skupujemy samochody za gotówkę w wielu województwach w Polsce – pomorskim, wielkopolskim czy mazowieckim. Bez względu na to gdzie mieszkasz, przyjedziemy po twój samochód własnym transportem, na nasz koszt oczywiście. Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów po wypadku lub po prostu mocno zniszczonych. Nie musi to być auto osobowe, bo kupimy od Ciebie także pojazdy ciężarowe lub dostawcze, i niekoniecznie brytyjskiego producenta samochodów Bentley, ale także Alfa Romeo czy Audi, jak i wielu innych marek.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ