Skup samochodów marki Jeep

Sprzedaż samochodu nie musi być tak długotrwałym i skomplikowanym procesem, jak może Ci się wydawać. W Auto-Kurek udowodnimy Ci, że może być zupełnie odwrotnie. Posiadamy wieloletni staż w branży motoryzacyjnej i zatrudniamy samych fachowców. Zajmujemy się skupem pojazdów, i to nie tylko tych sprawnych. Zadzwoń do nas – wycenimy twoje auto, nawet jeżeli jest uszkodzone lub poważnie niesprawne.

Skup aut Jeep za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

W zależności od tego, w jakim stanie technicznym jest twój samochód, oferujemy Ci zapłatę za niego w wysokości od 300 do 200 tysięcy złotych. Zadzwoń do nas i skorzystaj z atrakcyjnej oferty, wybierając skup aut marki Jeep w Auto-Kurek. Umowę kupna-sprzedaży gwarantujemy Ci od ręki. Zajmujemy się także skupem pojazdów innych producentów niż tylko samochodów Jeep. Nasze oferta jest naprawdę szeroka. Zadzwoń do Auto-Kurek i sprawdź nas.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Auto-Kurek to najwyższej jakości serwis oferujący atrakcyjne warunki umowy. Poznaj szczegóły i sprawdź jak szybko przebiegnie z nami sprzedaż auta. Skontaktuj się z infolinią pod numerami 692 443 443 i 660 637 702. Skorzystaj także z formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Szczycimy się wysoką jakością serwisu, dlatego docieramy do naszych klientów w celu oględzin pojazdu na własny koszt, a wycena nie kosztuje Cię nic. Nasi fachowcy dokładnie sprawdzą twoje auto i zaproponują Ci atrakcyjną ofertę. Przygotuj dokumenty swojego pojazdu. Potrzebna będzie informacja o roczniku i stanie technicznym.


Kupno samochodu

Ograniczamy formalności do minimum, dlatego po ustaleniu warunków transakcji umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od razu, a pieniądze otrzymasz od nas od ręki. Proponujemy gotówkę lub przelew natychmiastowy – wedle preferencji.

Co zyskujesz dzięki Auto-Kurek?

  • Przygotowana przez nas wycena nic Cię nie kosztuje
  • Interesują nas wszystkie samochody – ich stan techniczny nie ma znaczenia
  • Po podpisaniu umowy, zapłatę dostaniesz od nas do ręki
  • Przyjeżdżamy do Ciebie na własny koszt
  • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która rzetelnie wyceni twój pojazd
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki

skup aut Jeep

Wysokiej jakości usługi, na które zasługujesz

W naszej firmie znajdziesz szeroką ofertę usług. Oprócz samochodów osobowych, skupujemy także pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także zajmujemy się ich złomowaniem. Nie musisz posiadać wyłącznie pojazdu marki Jeep – wyceniamy także auta innych producentów. Nie ogranicza Cię nawet lokalizacja. Znajdziesz nasze skupy aut także w Pleszewie, Śremie czy Szamotułach.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ