Skup samochodów marki Renault

Proces sprzedaży auta bardzo często bywa długi i męczący; nie szczędzi nam nerwowych sytuacji. Ale nie w Auto-Kurek! Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym i zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców. Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się skupem aut marki Renault – niezależnie od ich stanu technicznego. Interesują nas pojazdy zarówno sprawne, jak te i uszkodzone.

Skup aut Renault za gotówkę – tylko w Auto-Kurek

Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy do Ciebie i wycenimy twój pojazd. Na podstawie umowy-kupna sprzedaży, którą podpisujemy od ręki, możemy zaproponować Ci kwoty w przedziale od 300 do 200 tysięcy złotych. Gotówkę lub przelew otrzymasz od razu. Wybierz skup samochodów Renault w Auto-Kurek i ciesz się wysokiej jakości usługami, dzięki którym sprzedasz swoje auto w atrakcyjnej cenie.

NAJWYŻSZE
CENY ODKUPU

24h na dobę
7 dni w tygodniu

692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wysokiej jakości usługi to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami pod numerami 692 443 443 i 660 637 702 i poznaj warunki transakcji. Na naszej stronie czeka na Ciebie także formularz zgłoszeniowy.


Oględziny auta

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego wysokiej jakości serwis jest dla nas tak ważny. Właśnie dlatego odciążymy Cię z wszelkich dodatkowych kosztów. Przyjeżdżamy na wskazane przez Ciebie miejsce na własny koszt, a za wycenę również nic nie zapłacisz. Prosimy jedynie o przygotowanie informacji na temat stanu technicznego twojego pojazdu.


Kupno samochodu

Chcemy, aby transakcja przebiegła szybko i sprawnie, dlatego umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki. Zapłatę dostaniesz od razu – w formie gotówki lub przelewu.

Co wyróżnia skup Auto-Kurek?

  • Wysokiej jakości usługi skierowane ku potrzebom klienta
  • Stan techniczny twojego pojazdu nie ma znaczenia – skupujemy wszystkie auta
  • Zapłatę otrzymujesz od razu – w formie gotówki lub przelewu ekspresowego
  • Nie obciążamy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami
  • Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny motoryzacji
  • Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy od ręki

skup aut Renault

Znacznie więcej niż skup aut

W Auto-Kurek zaoferujemy Ci szeroką ofertę skupu pojazdów, i to nie tylko marki Renault, ale także egzemplarzy innych producentów. Dodatkowo, interesują nas także pojazdy ciężarowe i dostawcze. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły. Wśród naszych usług znajdziesz także usługę złomowania. Nie zwlekaj i sprawdź listę naszych oddziałów w różnych miastach Polski, skup aut znajdziesz w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu.

DARMOWA WYCENA AUTA

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny auta na naszej stronie
KLIKNIJ TUTAJ